بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

مقاله 1400/09/09 3989

امروزه با توجه به نیاز و تقاضای رو به افزایش برای آموزش زبان انگلیسی تعداد آموزشگاه‌های زبان در حال افزایش است. اما بهتر است با دقت بیشتری مؤسسه زبانی که قصد ثبت نام در آن را دارید انتخاب نمایید. یکی از ویژگی‌‌هایی که یک آموزشگاه زبان ایده آل می‌تواند داشته باشد توجه به روش‌های نوین تدریس آموزش زبان است. آموزشگاه زبان‌های خارجه ملل یکی از آموزشگاه‌هایی است که با علم روز پیش میرود و از این رو می‌تواند در راستای ارائه خدمات آموزشی در کنار اساتید حرفه‌ای قوی عمل نماید.

 


 

مدل صوتی-زبانی:

 

مدل صوتی-زبانی مبتنی بر این ایده است که تکرار کلمات کلیدی زبان است و روشی بسیار ساختار یافته است که متکی بر گوش دادن، تکرار و حتی به خاطر سپردن دیالوگ‌ها و عبارات کوتاه از زبان مقصد است. . دقت در صحبت کردن بالاترین هدف است.

آموزش زبان انگلیسی

رویکرد ارتباطی:

 رویکرد ارتباطی در آموزش زبان انگلیسی، همانطور که از نامش پیداست، بر واداشتن دانش‌آموزان به برقراری ارتباط - شفاهی و نوشتاری - در سناریوهای زندگی واقعی به زبان مقصد تمرکز دارد. یک برنامه درسی ارتباطی ممکن است به صورت موضوعی سازماندهی شود.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

پس از اینکه دانش آموز واژگان پایه را حفظ کرد، تشویق می‌شود تا تعدادی فعالیت مرتبط با آن موضوع انجام دهد، مانند تهیه لیست مواد غذایی به زبان مقصد. آموزش گرامر زبان انگلیسی صریح بخش اصلی این رویکرد نیست، اما مخالف آن نیز نمی‌باشد. هر چهار مهارت با رویکرد ارتباطی مورد تاکید قرار می‌گیرند: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن.

 

دستورالعمل مستقیم:

من فکر می‌کنم که این اصطلاح تا حد زیادی گمراه کننده است. وقتی عبارت «آموزش مستقیم» را می‌شنوید، ممکن است فکر کنید که به معنای «آموزش گرامر» است، اما در واقع اینطور نیست و کاملاً برعکس است! روش مستقیم یادگیری زبان انگلیسی مبتنی بر این ایده است که دانش‌آموزان زبان دوم را به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته‌اند، از طریق غوطه‌وری کامل، به دست می‌آورند. بنابراین، یک رویکرد مستقیم دقیق مستلزم آن است که تمام دستورالعمل‌ها به زبان مقصد ارائه شود. این رویکرد همچنین کودکان را تشویق می‌کند تا از همان ابتدا به استفاده از زبان بپردازند و آنها را با آموزش عبارات کوتاه و معمولی و تمرین‌های تکراری بسیار مجهز می‌کند. رویکرد شارلوت میسون به آموزش زبان‌های خارجی نمونه‌ای از آموزش مستقیم است.

 

مدل گرامر-ترجمه:

اگر خانواده شما یک زبان "قدیمی" مانند یونانی یا لاتین را یاد گرفته اند، یا اگر چند دهه پیش یک زبان خارجی را در کلاس درس یاد گرفته اید، به احتمال زیاد شما با مدل ترجمه گرامری آشنایی دارید. این مدل از آموزش زبان بر یادگیری گرامر از طریق مقایسه متمرکز است. یک نمونه فعالیت در کلاس درس گرامر-ترجمه ممکن است ترسیم یک جمله به زبان انگلیسی و لاتین باشد تا به دانش آموز کمک کند تا از تفاوت‌های گرامری بین دو زبان آگاه شود. این مدل به طور کلی بر خواندن و نوشتن متمرکز است و مهارت‌های ارتباط شفاهی مورد تاکید قرار نمی گیرد.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

پاسخ فیزیکی کامل (TPR):

 رویکرد پاسخ فیزیکی کامل بر اساس تحقیقات علوم اعصاب است که ارتباط نزدیک بین حرکت فیزیکی و یادگیری زبان را نشان می‌دهد. تاکید زیادی بر آموزش واژگان دارد، که بچه‌ها با یادگیری یک حرکت فیزیکی برای همراهی هر کلمه یا عبارت جدید در زبان مقصد، آن را به دست می‌آورند. به عنوان مثال، یک معلم به دانش آموز خود دستور می‌دهد که "بنشیند" و سپس عمل را نشان می‌دهد. سپس دانش‌آموز «بنشین» را تکرار می‌کند و عمل را خودش کامل می‌کند. بنابراین یک عبارت جدید یاد می‌گیرد. گرامر به طور صریح آموزش داده نمی شود، اما از طریق قرار گرفتن در معرض عبارات مختلف به صورت "استقرایی" یاد می‌شود.

آموزشگاه زبان


 

به دلیل اهمیت بالای آموزش زبان انگلیسی و هزینه های بالایی که امروزه توسط اکثر مراکزی آموزشی دریافت می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام آموزشگاه زبان، در خصوص آن مرکز تحقیق به عمل آورید و یا وارد موسسه بشوید که سابقه چندین ساله دارد.

آموزشگاه زبان های خارجه ملل یکی از بهترین مراکز آموزشی در کشور و خارج از کشور می باشد. آموزش تمامی زبان های زنده دنیا از جمله زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان کره ای، زبان ترکی استانبولی، زبان روسی، زبان نروژی و....در این موسسه تحت نظر اساتید مجرب و دانشگاهی در حال برگزاری می باشد.

تدریس تمامی این زبان ها در دوره های ترمیک، خصوصی و آنلاین تدارک دیده شده است. همچنین دوره های برگزاری آزمون های تافل ، آزمون آیلتس ، آزمون دولینگو، آزمون تومر، آزمون یوس ... در این آموزشگاه برگزار میگردد که رضایت حداکثری زبان آموزان را به همراه داشته است.

آموزشگاه زبان های خارجه ملل در راستای ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات آموزشی اقدام به تاسیس شعباتی در شرق و غرب تهران نیز نموده است:

آموزشگاه زبان انگلیسی شرق تهران:

آموزشگاه زبان انگلیسی افسریه

آموزشگاه زبان انگلیسی پرستار

آموزشگاه زبان انگلیسی میدان خراسان

آموزشگاه زبان انگلیسی نیرو هوایی

آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران:

آموزشگاه زبان انگلیسی جنت آباد

آموزشگاه زبا انگلیسی کوهک

آموزشگاه زبان انگلیسی پونک

همچنین دوره های حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی، تربیت مدرس زبان آلمانی ، تربیت مدرس زبان ترکی استانبولی نیز در این مراکز در حال برگزاری می باشد. شرکت کنندگان در این دوره های می توانند پس از ارائه دمو قوی به استخدام این موسسه دربیایند.


 

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل