کلاس گروهی زبان فرانسه در آموزشگاه ملل

کلاس گروهی زبان فرانسه

خبر تاریخ به روزرسانی: 1401/06/29 1016

بیش از 220 میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه دومین زبان فراگیر و ششمین زبان پرگویش در جهان است. برخی از مردم کشور فرانسه را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند ، چرا که تمایل دارند در کشوری زیبا و پیشرفته به زندگی خود ادامه دهند. برخی دیگر از کاوش در سنت های غنی ادبی، تاریخی و فرهنگی جهان فرانسوی لذت می برند.

در دنیای امروز، صحبت کردن به یک زبان خارجی کافی نیست. ضمن اینکه دانشجویانی که به زبان فرانسه مسلط هستند شانس بیشتری برای یافتن موقعیت های کاری و تحصیلی بیشتر در این کشور دارند. توانایی صحبت کردن به زبان فرانسوی یک مزیت بزرگ در بازار کار بین‌المللی است زیرا درها را به روی شرکت‌های فرانسوی مانند L'Oreal، Renault، Auchan، Chanel، Cartier و بسیاری دیگر باز می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که زبان فرانسه در بسیاری از سازمان های بین المللی مانند کمیته بین المللی المپیک، سازمان ملل، فیفا و یونسکو زبان رسمی است.

زبان فرانسه به عنوان یک زبان خارجی دومین زبان پرتدریس در جهان پس از انگلیسی است. سازمان بین المللی فرانکفونی دارای 51 کشور و دولت است. از این تعداد، 28 کشور زبان فرانسه را به عنوان زبان رسمی دارند. فرانسوی تنها زبانی است که در پنج قاره به غیر از انگلیسی صحبت می شود. فرانسه و انگلیسی تنها دو زبان جهانی هستند.

مزایای آموزش گروهی زبان فرانسه

 

  1. زبان فرانسه زبان آینده است.
  2. فرانسوی دومین زبان مفید در جهان برای تجارت است.
  3. مطالعه زبان فرانسه شما را باهوش تر می کند.
  4. فرانسوی یکی از ده رشته اصلی است که به احتمال زیاد منجر به بیکاری کمتر و درآمد بیشتر می شود.
  5. تحصیل در یک منطقه فرانسوی زبان شما را خلاق تر می کند.
  6. زبانی برای بازار کار بین المللی
  7. زبان فرهنگ و هنر
  8. زبانی برای سفر
  9. زبانی برای آموزش عالی در بهترین دانشگاههای جهان

برگزاری کلاس گروهی زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبانهای خارجه ملل ، برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه به صورت گروهی ، خصوصی و آنلاین در ایران و خارج از کشور می باشد. اگر می خواهید آموزش زبان فرانسه را به صورت حرفه ای آغاز نمایید و از زمان و هزینه خود بهره ببرید  توصیه می کنیم در کلاس گروهی فرانسه آموزشگاه زبان ملل ثبت نام نمایید.

اساتید حرفه ای و با تجربه زبان فرانسه در کنار جدیدترین منابع آموزشی قطعا به پیشرفت شما عزیزان در یادگیری این زبان کمک چشمگیری خواهد نمود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق مشاوره رایگان برای ما درخواست مشاوره ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ملل باشید.


اطلاعات تماس : 

 

شماره تماس مرکز شرق

 

 

شماره تماس مرکز غرب

 

 

ارتباط از طریق واتساپ

 

02133201700 

 

02146050052 

09208589875

 

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران