معرفی بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران

مقاله تاریخ به روزرسانی: 1402/08/29 42

آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران، برای افرادی که ساکن این بخش از شهر تهران هستند، بسیار مهم و کاربردی است. برای این که بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید و از نظر مسافت نیز تمام جوانب را در نظر بگیرید، این مقاله را حتما مطالعه نمایبد.

آموزشگاه زبان انگلیسی ملل برای راحتی شما این مقاله را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. بدون تردید برای برنامه ریزی هر چه بهتر برای شرکت در کلاس ها باید مسئله مسافت هم در نظر گرفته شود‌. 

بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران

درمقالات قبلی در خصوص  بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران صحبت کردیم. در این قسمت نیز برای این که بتوانید راحت تر در کلاس های زبان شرکت نمایید، بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران را به شما عزیزان معرفی می نماییم. این را بدانید که انتخاب یک موسسه زبان معتبر کار چندان ساده ای نیست‌.

امروزه موسسه های زیادی به نام آموزش زبان در سر تا سر تهران و کل کشور وجود دارد که نمی توان گفت همگی آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. پس برای این که در این مسیر به بیراهه قدم نگذارید، شما را با بهترین موسسه ها آشنا خواهیم کرد. البته این مقاله برای افرادی است که در منطقه شرق تهران ساکن هستند. 

آموزشگاه زبان ملل

این موسسه زبان که در واقع بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران و در واقع در کل تهران است، شعبه های زیادی دارد که در مقاله های دیگر به صورت کامل در مورد هر کدام از آن ها توضیح داده ایم. این موسسه با سابقه طولانی در آموزش زبان، اکثر زبان های رایج دنیا را پوشش می دهد.

آموزشگاه زبان انگلیسی ملل

پس به هر کدام از این زبان ها که علاقه داشته باشید، می توانید با شرکت در کلاس های موسسه ملل به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. تمام مهارت های زبانی در این موسسه مورد توجه می باشد. اساتید بسیار برجسته و متخصص به آموزش زبان مشغول هستند.

آموزش زبان در این آموزشگاه با روش های نوین انجام می گیرد و این امر یادگیری را برای زبان آموزان بسیار راحت تر می سازد. شعبه مرکزی این موسسه در خیابان نبرد جنوبی واقع شده است. کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی عمومی برای تمام سنین از خردسالان تا بزرگسالان در این موسسه برگزار می شود. همچنین زبان های زنده دنیا نیز در این موسسه آموزش داده می شود و کلاس‌های آمادگی برای آزمون های آیلتس، تافل، دولینگپ، PTE، و همچنین آزمون های مربوط به زبان های دیگر دایر می باشد.

موسسه زبان سفیر گفتمان

این موسسه را می توان در زمره بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران قرار داد. این موسسه در حوزه های مختلف فعالیت دارد و مکانی برای یادگیری زبان با بهترین متدها و زیر نظر اساتید مجرب به شمار می رود. در خیابان های تهرانپارس، نارمک و پیروزی می توانید به شعبه های این موسسه حضور پیدا کنید.

بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران

برای شرکت در کلاس‌های آیلتس نیز می توانید روی این موسسه حساب ویژه باز کنید. همچنین کلتس های فشرده نیز در این آموزشگاه برگزار خواهد شد. کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می توانند از کلاس های این موسسه بهره ببرند. 

 • آدرس شعبه تهرانپارس: بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان باقری، بین خیابان سجده ای و اخوت، جنب متروی تهرانپارس. 
 • شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۱۲۲۱۴
   

آموزشگاه زبان ایران استرالیا

این آموزشگاه را می توان بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران به شمار آورد. این موسسه شعبه های متعددی در تهران و همچنین شهرستان ها دارد. دوره های عمومی زبان، دوره های تخصصی، دوره های آیلتس و دوره های تربیت مدرس در این موسسه برگزار خواهد شد.

این موسسه در شرق تهران در نزدیکی میدان رسالت قرار دارد. دوره های تخصصی مکالمه، همچنین دوره های مختلف برای تجارت، گردشگری، پرستاری، بانکداری و دیگر حوزه ها در این موسسه پوشش داده می شود. این موسسه برای سنین کودکان و نوجوانان کلاس ندارد و تنها کلاس های مربوط به بزرگسالان را برگزار خواهد کرد.

آموزشگاه زبان پردیسان

این موسسه نیز در شرق تهران شعبه های متعددی دارد که در منطقه هفت حوض، فلکه اول تهرانپارس، پاسداران و پیروزی قرار گرفته‌ اند. دوره های آموزشی برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد. آدرس این موسسه در خیابان نارمک، میدان هفت حوض، ابتدای جانبازان شرقی ( گلبرگ)، بعد از چهار راه لادن، پلاک ۴۵۹، می باشد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر

این موسسه نیز در شرق تهران و در منطقه پیروزی، تهرانپارس و هفت حوض شعبه دارد. دوره های آیلتس در این موسسه برگزار خواهد شد.

کلاس های عمومی زبان از سطح مبتدی تا پیشرفته در این موسسه برای سنین کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دایر خواهد بود. آدرس این موسسه میدان هفت حوض، خیابان جانبازان غربی ( گلبرگ غربی)، نبش ورودی اول میدان ۶۲، پلاک ۲۱، می باشد. 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

در این قسمت از مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران حومه شرق که در زمینه زبان انگلیسی فعالیت دارند و بهترین کیفیت را ارائه می دهند را معرفی خواهیم کرد. 

آموزشگاه زبان ملل

این موسسه که در واقع بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران است، زبان‌ های مختلف را پوشش می دهد. اما در این بخش در مورد بخش زبان انگلیسی صحبت خواهیم کرد. کلاس ها در این موسسه به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. شعبه مرکزی این موسسه در خیابان نبرد جنوبی واقع شده است.

زبان آموزان عزیز این فرصت را دارند که در کلاس های آموزش زبان انگلیسی عمومی شرکت نمایند. کلاس ها و دوره های این آموزشگاه برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دایر است و از سطوح مبتدی تا پیشرفته را پوشش خواهد داد. زبان آموزان می توانند در آزمون های تعیین سطح شرکت نمایند و با توجه به دانش و سطح زبانی خود در کلاس ها حضور پیدا کنند.

افرادی که تمایل دارند برای آزمون های آیلتس، تافل، دولینگو‌ و سایر آزمون ها آمادگی های لازم را پیدا کنند، می توانند در این موسسه ثبت نام و زیر نظر اساتید برجسته و با بهترین کیفیت و متدهای رایج و نوین آموزش ببینند‌. همچنین دوره های حرفه ای و تخصصی برای تربیت مدرس زبان انگلیسی نیز در این موسسه برگزار خواهد شد.

آموزشگاه زبان سیتیزن

این موسسه نیز در رده بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران قرار دارد. آدرس این موسسه فلکه اول تهرانپارس، انتهای کوچه ۱۴۸ شرقی نرسیده به خیابان ۱۲۱، پلاک ۴ می باشد. این موسسه بالاترین سطح آموزش را ارائه می دهد. کلاس های آیلتس در این موسسه با بهترین کیفیت برگزار خواهد شد.

موسسه زبان ایران استرالیا

این موسسه نیز در شرق تهران شعبه دارد و آدرس آن ضلع شمال شرقی میدان رسالت، کوی آژنگ، پلاک ۱۵ می باشد. این موسسه نیز جزء گزینه های عالی می باشد. این موسسه فعالیت خود را از اواخر دهه ۷۰ اغاز نموده است و سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارد. این آموزشگاه تحت نظارت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری قرار دارد.

آموزشگاه زبان اوج

این موسسه رضایت بسیاری از زبان آموزان و خانواده ها را حلب نموده است. اساتید بشیار برجسته در این موسسه وظیفه تدریس را بر عهده دارند و با بهترین متدها این مهم را انجام می دهند. آدرس این موسسه رسالت، خیابان هنگام، ابتدای خیابان طاهر خانی، پلاک ۱۸، طبقه سوم، واحد ۱۶ می باشد.

آموزشگاه زبان طوطیان

در راستای معرفی بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران، موسسه زبان طوطیان را نام می بریم که در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته فعالیت خواهد کرد. آدرس این موسسه نیز شمیران نو، خیابان وارباز، خیابان کامکار، خیابان ذلیکانی، پلاک ۳۵،۷۰ است. زبان آموزان می توانند در آزمون های تعیین سطح موسسه شرکت نمایند.

آموزشگاه زبان ELA

این موسسه یکی از معروف ترین آموزشگاه ها در منطقه تهرانپارس است که در گروه های سنی خردسال، نوجوان و بزرگسال فعالیت دارد. شیوه آموزش در این موسسه به صورت کاملا نوین می باشد. آدرس این موسسه در ضلع جنوب شرقی فلکه اول تهرانپارس قرار دارد.

آموزشگاه زبان پردیسان

این موسسه در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز نموده است. سنین مختلف می توانند در این موسسه ثبت نام نمایند. کلاس ها برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دایر می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شرق تهران

تا این قسمت از مقاله بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران را در زمینه زبان انگلیسی معرفی نموده ایم. در این بخش قصد داریم برای علاقمندان به آموزش زبان آلمانی نیز معرفی نامه بسیار خوبی داشته باشیم. امروزه زبان آلمانی طرفداران زیادی پیدا کرده است و بدون تردید همه به دنبال بهترین آموزشگاه زبان آلمانی هستند. 

آموزشگاه زبان ملل

 • تهران خیابان ده حقی ( آهنگ )، بین بزرگراه بسیج و بلوار ابوذر. 

آموزشگاه زبان سیتیزن

 • آدرس: تهران، بلوار خوشوقت، ۱۴۸ شرقی.

معرفی بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران

آموزشگاه زبان دانشمندان

 • تهران، دماوند، باقری آذری، جعفربای، بین علیپور ۱۰۹ و ملکی ۱۱۱

آموزشگاه زبان سام

 • آدرس: تهران، بزرگراه باقری، خزایی

موسسه زبان آلمانی تهران

 • آدرس: تهران، بزرگراه صدر، دیباجی جنوبی، تسلیمی، بین فریبا و رخش

موسسه زبان آلمانی گوته

 • آدرس: تهران، کلاهدوز ( دولت)، عراقی، یزدی، شهیدان جلایی پور.

آموزشگاه زبان پردیسان

 • آدرس: تهران، بلوار خوشوقت، ۱۴۸ شرقی

موسسه زبان سیتیزن

 • آدرس: تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، نیدان نبوت (هفت حوض)

آموزشگاه دیوان

 • آدرس: تهران، شریعتی، زیبا، کاج، ادیب

با مراجعه به این آدرس ها و حضور در بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران می توانید در دوره ها و کلاس های این موسسه ها شرکت نمایید.

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
5/5 (1 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران