خدمات آموزشی

آموزش زبان آلمانی از صفر

آموزش زبان آلمانی

زبان آلماني deutsch با جایگاه خود در میان ده زبان پرکاربرد جهان نقشی انکارناپذیر در دنیای امروزی داشته و بیشترین تعداد گویشوران بومی را در اتحادیه اروپا دارد. این زبان در کنار زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی، حضور پر رنگی در سطح جهانی دارد. یادگیری این زبان نیازمند تلاش و پشتکار فراوان بوده اما می‌تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد. 

آموزش زبان آلمانی a1

دوره های زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ملل به شرح زیر هستند:

دوره های گروهی: این دوره با بهره گیری از کتاب آموزش زبان آلمانی starten wir در 4 دوره و به صورت دو روز در هفته (یک جلسه 120 دقیقه ای در هر روز)  برگزار می گردد. دوره های مبتدی، متوسط و پیشرفته آموزشگاه زبان ملل با استفاده از برنامه درسی منظم به بهبود و پیشرفت دانش زبانی زبان آموزان پرداخته و آن ها را برای ورود به سطوح بالاتر زبانی آماده می سازند.

دوره های خصوصی: کلیه دوره های فشرده آموزشگاه زبان ملل برای کلیه سطوح و سنین، به صورت خصوصی نیز برگزار می گردد؛ و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق با زبان آموز صورت می پذیرد. همچنین به منظور محک زدن میزان تسلط خود بر زبان آلمانی می توانید در آزمون گوته شرکت نمایید. 


آموزش زبان آلمانی تهران

آموزش زبان آلمانی b1

آموزش زبان آلمانی b1 پیرو دوره مقدماتی زبان آلمانی (a2) بوده و برای یادگیری سطح b1 آلمانی طراحی شده است. در واقع پیش‌نیاز این دوره گذراندن سطح a2 زبان آلمانی است. در سطح a2 مهارت‌های کلیدی مثل خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت‌کردن را در رده پایه یاد می‌گیرید که برای موفقیت در b1 ضروری است. دوره آموزش زبان b1 با هدف تقویت مهارت‌های چهارگانه برای صحبت کردن در مورد اتفاق‌های روزمره و درک مطلب مناسب از موضوعات گوناگون برگزار می‌شود. با گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود محتواهای مختلف را به درستی درک کرده و مهارت شنیداری خود را به طور چشم‌گیری ارتقا دهید. در سطح b2 نه تنها مهارت‌های زبانی خود را به طور قابل توجهی ارتقا خواهید داد بلکه اعتماد به نفس برقراری ارتباط با افراد آلمانی زبان را در هر موقعیتی افزایش می دهید.

آموزش زبان آلمانی به فارسی

یادگیری زبان آلمانی به فارسی می‌تواند تجربه‌ای مفید و جذاب باشد که به شما در ارتقای سطح شغلی و تحصیلی کمک می‌کند. آموزش زبان آلمانی به فارسی، با تکیه بر روش‌های موثر تدریس و منابع آموزشی مناسب، به شما کمک می‌کند تا به سرعت 4 مهارت اصلی را در این زبان به دست آورید. یادگیری این زبان به شما در گسترش ارتباطات در سطح جهانی کمک کرده و با تسلط بر آن از مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شوید.  

راه های یادگیری سریع زبان آلمانی

راهکار ساده برای یادگیری زبان آلمانی از صفر تا پیشرفته شامل موارد زیر می شود:

1. الفبای آلمانی

به یادگیری الفبای آلمانی بپردازید. به آوای هر حرف الفبا مجزا گوش فرا دهید و صدای حروف را با همدیگر و در کلمات بشنوید و قیاس کنید. اگر پایه زبان انگلیسی شما خوب است، صدای حروف الفبا را با زبان انگلیسی مورد مقایسه قرار دهید تا درک بهتری از شیوه تلفظ آن ‌ها داشته باشید. هر چند آموزش زبان آلمانی رایگان نبوده و یادگیری اصولی آن نیازمند پرداخت هزینه می باشد، اما در آموزشگاه ملل می توایند این مبلغ را به صورت اقساط پرداخت نمایید. 

2. حفظ کردن کلماتی که چارچوب آسان تری دارند

پس از این که به الفبای آلمانی و آوای حروف کاملا ماهر شدید، نوبت این است که یکسری چارچوب را به یاد بسپارید. در زبان آلمانی مثل انگلیسی کلمات ساده ای هستند که در سطح مبتدی به شما یاری می رسانند تا پایه دایره واژگان در زبان آلمانی را درست کنید.

مقاله پیشنهادی: لغات آلمانی سطح a1 | کتاب منشن

3. گسترش دایره لغات و یادگیری کلمات پرکاربرد

حالا که مقدمات را فرا گرفتید، زمان آن رسیده که دایره واژگان‌ خود را گسترش دهید و اسم، فعل و صفت‌ها را به زبان آلمانی بیاموزید.

این مسیر فوت کوزه گری یادگیری زبان آلمانی از صفر است که می ‌تواند مسیر یادگیری آلمانی از صفر تا پیشرفته را چندین و چند گام جلو بیاندازد. بهتر است که نخست چند عبارت ابتدایی را یاد بگیرید و آن ها را حفظ کنید تا بتوانید منظور خود را به مخاطب برسانید.

مقاله پیشنهادی: لیست 121 لغت پرکاربرد و مهم آلمانی

4. جملات ساده بسازید

پس از یادگیری کلمات و لغات واجب در زبان آلمانی، اکنون نوبت آن است که به طور کاربردی این کلمات را به کار ببرید. از اینجا به بعد باید تلاش کنید تا بافت جملات آلمانی و ترتیب کلمات در جمله سازی را فرا گیرید. شما باید برای آموزش زبان آلمانی رایگان خودتان بافت های اصلی را یاد گرفته و با به کار بردن تکنیک شخصی سازی به آن‌ها تسلط پیدا کنید.

5. فیلم به زبان آلمانی مشاهده کنید

پس از این که عبارات ساده به زبان آلمانی را فرا گرفتید، اکنون زمان آن رسیده که خلاقیت به خرج دهید و فیلم‌ هایی که قبلا مشاهده کرده اید را با دوبله آلمانی نگاه کنید؛ این یکی از راه های خودآموز زبان آلمانی می باشد.

مقاله پیشنهادی: فیلم آلمانی برای یادگیری زبان (10 فیلم برتر)

6. خبرها را به زبان آلمانی بخوانید

اگر دوست دارید از صفر تا صد زبان آلمانی را فرا بگیرید، برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب خود، خبرها را به زبان آلمانی بخوانید.

7. پادکست گوش دهید و کتاب داستان به زبان آلمانی بخوانید.

روزانه فقط 30 دقیقه به یادگیری زبان آلمانی بپردازید. اختصاص دادن این زمان به یادگیری زبان آلمانی کافی است تا بتوانید صحیح و با تلفظ درست به زبان جدید خود حرف بزنید و به مهارت برسید. برای یادگیری زبان المانی از صفر تا صد این راه بسیار تاثیرگذار است.

مقاله پیشنهادی: 10 تا از بهترین پادکست ها برای یادگیری زبان آلمانی


آموزش زبان آلمانی
 

سطوح زبان آلمانی و مدت زمان یادگیری هر سطح

در واقع سطوح گوناگون زبان آلمانی که توسط سازمان CEFR تعریف شده است، تعیین کننده این است که شما تا چه حدی به زبان آلمانی تسلط پیدا کرده اید. این سطوح عبارتند از:

  1. سطح A1 یا Lower Beginner ==> مدت 120 ساعت
  2. سطح A2 یا Upper Beginner ==> مدت 120 ساعت
  3. سطح B1 یا Lower Intermediate ==> مدت 240 ساعت
  4. سطح B2 یا Upper Intermediate ==> مدت 30 هفته
  5. سطح C1 یا Lower Advanced ==> مدت 6 ماه
  6. سطح C2 یا Upper Advanced ==> مدت 6 ماه

بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

آموزش رایگان زبان آلمانی این روزها اهمیت زیادی پیدا کرده است. زبان آلمانی یکی از زبان های پرکاربرد می باشد که بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل، پیدا کردن شغل، راه اندازی کسب و کار و… به آموزش آن نیاز دارند. با استفاده از منابع مختلفی می توان زبان آلمانی را یاد گرفت.

از جمله کتاب های معتبر در این زمینه می توان به منشن و اشتودیو اشاره کرد که بسیاری از موسسات آموزشی نیز در حال حاضر از آن برای تدریس استفاده می کنند. اما کتاب اشتارتن ویر (Starten wir) از جدیدترین کتاب های آموزش زبان آلمانی a1 است که مورد تایید سفارت آلمان هم می باشد. کتاب starten wir از جدیدترین و تازه ترین کتاب های آموزش زبان آلمانی از صفر می باشد. نویسنده این کتاب Rolf Brüseke بوده که از مشهورترین نویسندگان کتاب های آلمانی است. کتاب اشتارتن ویر توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است.

این انتشارات بعد از سری بسیار موفق و پرطرفدار کتاب های Menschen اقدام به چاپ این کتاب نمود که اولین چاپ کتاب starten-wir آلمانی در سال ۲۰۱۷ انجام شد، اما استقبال رسمی از کتاب آموزش زبان آلمانی starten wir در آموزشگاه گوته و سایر آموزشگاه زبان آلمانی در سراسر دنیا از سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاده است.

این کتاب اخیرا در آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران نیز تدریس شده، آموزشگاه زبان ملل (melalinstitute.com) نیز از این کتاب در متد آموزشی خود استفاده کرده و از مجرب ترین اساتید و اساتید نیتیو برای برگزاری دوره های آموزشی خود با استفاده از این کتاب بهره می گیرد.

(starten wir) در زبان آلمانی به معنی “بیا شروع کنیم” است. این کتاب برای سه سطح A1 ، A2  و B1 طراحی شده است. از دیگر ویژگی های این کتاب این است که هر سطح دارای کتاب درسی و کتاب تمرین می باشد. هر سطح این کتاب شامل ۱۲ درس است که مفاهیم گوناگون را به صورت اصولی به زبان آموز می آموزد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری کلاس های اموزش زبان المانی و دوره فشرده زبان آلمانی گوته می توانید با شماره 02137651 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که امکان آموزش زبان آلمانی سطح ابتدایی با کتاب منشن در کلاس های خصوصی با درخواست زبان آموز وجود دارد. نکته دیگری که تنها در آموزشگاه زبان ملل وجود دارد، پرداخت اقساط شهریه می باشد که در جهت رعایت شرایط زبان آموزان در نظر گرفته شده است.

دانلود منابع رایگان آموزش زبان آلمانی از پایه

دانلود رایگان آموزش زبان آلمانی جهت دسترسی زبان آموزان برای آموزش زبان آلمانی از صفر تا پیشرفته را در ادامه آورده ایم:
 

menschen a2.1

کتاب منشن آلمانی A2.1

menschen a1.2

دانلود کتاب menschen a1.2

menschen a1.1

کتاب منشن آلمانی A1.1

Menschen b1.2

Menschen b1.2

menschen b1.1

دانلود کتاب menschen B1.1

menschen a2.2

Menschen A2.2


دانلود دیکشنری زبان آلمانی

پیوند کوتاه:
امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
4.99/5 (382 امتیاز)
نظرات
سارا صادق (پنجشنبه 24 اسفند 1402 23:35:18)

ببخشید آموزش زبان آلمانی ب صورت آنلاین هم دارین اگ کسی شهر دیگه ای باش بتونه یاد بگیره؟


خانم مشهدی (دوشنبه 11 تیر 1403 13:53:56)

سلام به شما کاربر گرامی بله دوره های آنلاین آلمانی هم در ملل برگزار می شود.

عمران زارعی (جمعه 04 اسفند 1402 09:57:14)

موسسه زبان ملل واقعا یکی از بهترین موسسه ها برای یادگیری زبان آلمانی هشت.همچنین استاد های فرهیخته و دانایی مثل خانم کمالی رو در اختیار داره و من از کار این موسسه راضیم.

saberi hedye (چهارشنبه 04 بهمن 1402 16:31:03)

یاد گرفتن گرامر آلمانی زمان بیشتری میخواد یا لغاتش؟


خانم مشهدی (چهارشنبه 04 بهمن 1402 16:45:46)

سلام به شما کاربر گرامی،
دوست عزیز یادگیری لغات و گرامر را باید توام با هم انجام دهید تا بتوانید مکالمه ای درست داشته باشید و فرآیند یادگیری زبانتان به درستی پیش رود.

احمد پژوهش (سه شنبه 12 دی 1402 16:57:21)

آموزش زبان آلمانی سطح ابتدایی رایگان جایی سراغ داری بهم معرفی کنی؟


خانم مشهدی (چهارشنبه 27 دی 1402 15:21:48)

سلام دوست عزیز
اگر کمی به زبان انگلیسی آشنا باشید، میتونید از اپلیکیشن های مختلف مثل دولینگو استفاده کنید.

روژان عسگرزاده (سه شنبه 12 دی 1402 16:55:13)

سلام من دانلود کتاب آموزش زبان آلمانی به فارسی با تلفظ نیاز دارم، از کجا میتونم فایلشو پیدا کنم؟ زیادم وقت ندارم ممنون میشم سریع بهم بگید


خانم مشهدی (چهارشنبه 27 دی 1402 15:25:37)

سلام وقت بخیر
شما میتونید از کتاب های صوتی آموزش زبان آلمانی استفاده کنید. پیشنهاد ما اینه به کتابراه و طاقچه مراجعه کنید.

sama (چهارشنبه 05 مهر 1402 18:17:38)

لغات سطح a1 زبان آلمانی چیا هستن؟


خانم مشهدی (چهارشنبه 05 مهر 1402 18:26:50)

سلام به شما کاربر گرامی آموزشگاه ملل، برای این مورد می توانید با شماره 02137651 تماس حاصل نمایید.

yasin m (چهارشنبه 05 مهر 1402 17:44:37)

تدریس برای زبان آلمانی a1 به صورت خصوصی هم دارید؟


خانم مشهدی (چهارشنبه 05 مهر 1402 17:51:25)

سلام به شما کاربر گرامی آموزشگاه ملل،
بله آموزش برای همه سطوح از a1 تا c2 انجام میشه.

حمید طالبی (دوشنبه 09 مرداد 1402 16:32:15)

آموزش زبان آلمانی نصرت چه تفاوتی با بقیه روش ها داره؟


خانم مشهدی (دوشنبه 09 مرداد 1402 16:34:07)

در روش نصرت برخی معایب و مشکلات وجود دارد که در آموزشگاه زمان ملل به آن ها اشاره می کنیم و شیوه ای جدید با استراتژی های استاندارد را به شما ارائه می دهیم.

ساره بنی آدم (دوشنبه 09 مرداد 1402 16:28:01)

آموزش زبان آلمانی از پایه رو انجام میدید شما؟


خانم مشهدی (دوشنبه 09 مرداد 1402 16:31:06)

سلام به شما کاربر گرامی آموزشگاه ملل
بله، شما در ابتدا تعیین سطح می شوید و سپس مطابق با نتیجه تعیین سطح، کلاس های آموزشی شما آغاز می شود.

بهار طلوعی (دوشنبه 03 بهمن 1401 14:08:19)

کتاب آموزش زبان آلمانی موسسه گوته چیه؟

الما رحمانی (دوشنبه 03 بهمن 1401 13:56:13)

آموزش زبان آلمانی در سفارت آلمان هم انجام میشه؟


خانم مشهدی (دوشنبه 03 بهمن 1401 14:06:12)

سلام به شما کاربر گرامی آموزشگاه ملل
در پاسخ به سوال شما باید بگوییم سفارت آلمان در تهران، طبق تفاهم بین آلمان و ایران در سال ۱۹۹۵ "مؤسسه آموزش زبان آلمانی در تهران" را تأسیس نموده است.

مریم زارع کار (سه شنبه 29 آذر 1401 17:23:16)

آموزش زبان آلمانی سطح ابتدایی چجوریه؟

معصومه فتحی (یکشنبه 15 خرداد 1401 12:14:31)

اساتید آلمانی شما حرف ندارن خیلی از استادم راضی هستم


melalinstitute (دوشنبه 16 خرداد 1401 12:09:44)

از حسن انتخاب شما خوشحالیم.

وحید محمدی (جمعه 10 دی 1400 11:41:58)

شعبه نبرد آلمانی کلاس اومدم عالی بود اساتید کار درست و حرفه ای دمتون گرم


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:54:18)

از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.(تیم پشتیبانی ملل)

کیمیا محمدی (سه شنبه 07 دی 1400 13:38:03)

باسلام هزینه کلاسهای خصوصیتون به چه صورت میباشد برای مدرک A2 چند جلسه کلاس میتونم بردارم


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:56:38)

با سلام و احترام جهت کسب اطلاعات دقیق بابت پکیج های آموزشی با پشتیبان تماس حاصل فرمایید.02133201700(تیم پشتیبانی ملل)


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:56:33)

با سلام و احترام جهت کسب اطلاعات دقیق بابت پکیج های آموزشی با پشتیبان تماس حاصل فرمایید.02133201700(تیم پشتیبانی ملل)

ميلاد رستمي (سه شنبه 07 دی 1400 13:26:43)

باسلام خواستم ازتون تشكر ويژه بكنم بابت دوره هاي خصوصي كه برداشتم واقعا استادي كه داشتم استاد بسيار حرفه اي و كار درست بودن و همچنين ممنونم از برخورد عالي كادر اداري اموزشگاه ملل خداروشكر كارهاي مهاجرتم درست شد به لطف شما


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:57:23)

با سلام و احترام از اعتماد شما سپاسگزاریم(تیم پشتیبانی ملل)

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران