کلاس گروهی زبان کره‌ای (ملل)

کلاس گروهی زبان کره‌ای

خبر 1401/07/02 178

به طور معمول، زمانی که افراد به یادگیری زبان دوم علاقه نشان می‌دهند، انتخاب های آنها معمولاً شامل انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی یا آلمانی است. اگر به یادگیری یک زبان آسیایی علاقه مند هستید، معمولاً ماندارین، ژاپنی یا هندی یکی از این زبانه است. اما یک زبان آسیایی دیگر وجود دارد که افراد بیشتری را جذب کرده است و آن زبان کره‌ای است.

 

مزایای آموزش زبان کره‌ای :

 

هر دو کره شمالی و جنوبی دارای تاریخ و فرهنگ بسیار غنی هستند. با آموزش زبان کره‌ای، درک بهتری از فرهنگ کره‌ای به همراه آشنایی از دیگر مفاهیمی که به نظرتان عجیب و غریب می‌رسید یا به سادگی نمی فهمید، به دست خواهید آورد. و اگر از طرفداران K-Dramas، K-Pop و گروه بی تی اس (BTS) هستید، می‌توانید با زیرنویس‌ها و دوبله‌ها خداحافظی کنید و بینش بیشتری در مورد تمام معانی پشت آن‌ها به دست آورید.

 

تجربه سفر به کره

 

هر ساله تعداد بیشتری از مردم به کره جنوبی و حتی کره شمالی سفر می‌کنند.  اگر می‌خواهید در میان آن افراد باشید، گذراندن برخی از دوره‌های آموزش زبان کره‌ای می‌تواند تجربه سفر شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. در حالی که در کره شمالی مجاز نیست، می‌توانید آزادانه حرکت کنید و با مردم محلی در کره جنوبی تعامل داشته باشید و کاملاً خود را در فرهنگ کره غرق کنید.

 

افزایش فعالیت مغز

 

یادگیری یک زبان جدید، به خصوص زبانی با سبک نوشتاری متفاوت، ذهن را تحریک می‌کند که فعالیت مغز را افزایش دهد و در نتیجه سلامت مغز را بهبود می‌بخشد. به مرور متوجه خواهید شد که حافظه شما بهبود می‌یابد، می‌توانید چند کار را بهتر انجام دهید و همچنین مشکلات را سریعتر و منطقی تر حل کنید.

 

یافتن روابط شخصی و تجاری

 

جوامع و خانواده های کره‌ای در همه جای دنیا وجود دارند،  اگر در یک کشور بزرگ زندگی می‌کنید، برخورد با یک کره‌ای غیر معمول نیست. شما حتی ممکن است با فردی با اصالت یا ملیت کره‌ای زندگی کنید یا با او کار کنید. با شرکت در چند کلاس گروهی زبان کره‌ای، می‌توانید خود را در گفتگوی عمیق تری درگیر کنید که باعث تقویت پیوندها و در نتیجه بهبود روابط شخصی یا تجاری می‌شود. حضور در یک کلاس گروهی زبان کره‌ای حتی می‌تواند اشتباهات تلفظی و گرامری شما را اصلاح کند که به بهبود توانایی زبان شما کمک می‌کند.

 

افزایش فرصت ها

 

یادگیری هر زبانی درها را به روی فرصت های بی شماری باز می‌کند و کره‌ای یکی از این زبان هاست.  به سادگی ارائه خدمات ترجمه می‌تواند به یک سرمایه گذاری بسیار پرسود تبدیل شود زیرا ممکن است از شما خواسته شود سفیر یک شرکت یا تجارت شوید. همچنین می‌توانید کسب و کار تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود را برای کره‌ای های منطقه راه اندازی کنید.

 

با یادگیری زبان کره‌ای از این فواید شگفت انگیز و بسیاری موارد دیگر بهره مند شوید. در همین راستا آموزشگاه زبانهای خارجه ملل، تنها مرکز برگزار کننده دوره آموزشی کلیه زبانها؛ اقدام به برگزاری کلاس گروهی زبان کره‌ای نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق قسمت مشاوره برای کارشناسان ملل درخواست تماس ثبت نمایید:

 

 


اطلاعات تماس : 

 

 

شماره تماس مرکز شرق

 

 

شماره تماس مرکز غرب

 

 

ارتباط از طریق واتساپ

 

02133201700 

 

02146050052 

09208589875

 

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل