کلاس گروهی زبان آلمانی

کلاس گروهی زبان آلمانی

خبر تاریخ به روزرسانی: 1401/07/10 653

اگرچه زبان انگلیسی اغلب به‌عنوان زبان اصلی در محیط‌های بین‌المللی استفاده می‌شود، اما زبان آلمانی نیز یکی از رایج‌ترین زبان‌های مورد استفاده در تجارت است و آموزش زبان آلمانی می‌تواند برای پیشرفت در حرفه شما، به خصوص اگر کارتان در اروپاست، مفید باشد.

در واقع، این زبان در رتبه دوم به عنوان رایج ترین زبان علمی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایل این امر این است که بازار کتاب آلمان، سومین بازار بزرگ جهان، درست پس از صنعت چاپ چین و انگلیسی است.

زبان آلمانی به عنوان زبان رده 2 رتبه بندی و مشابه انگلیسی در نظر گرفته می شود. FSI تخمین می زند که یادگیری زبان آلمانی تقریباً به اندازه 30 هفته یا 750 ساعت کلاس درس طول می کشد. این مطالعه بر روی گروهی از دانشجویان زبان انجام شد که 25 ساعت در هفته را در کلاس و سه ساعت در روز را به تمرین فردی اختصاص دادند.

گرامر زبان آلمانی پیچیده است و گاهی اوقات ممکن است خسته کننده شود. بیشتر زبان آموزان با موارد گرامری دست و پنجه نرم می کنند.

با آموزش زبان آلمانی می توانید در آمریکا بمانید و آلمانی تدریس کنید یا به آلمان بروید و انگلیسی تدریس کنید. برای آموزش زبان آلمانی در یک محیط رسمی، اگر در خارج از کشور این کار را انجام می دهید، ممکن است به مدرک لیسانس یا TEFL نیاز داشته باشید. در غیر این صورت فقط با مدرک دبیرستان می توانید زبان آلمانی را در صورت تسلط، تدریس کنید.

مزایای آموزش گروهی زبان آلمانی

  • دروازه ای به سوی قدرت های بزرگ اقتصادی.
  • دسترسی به دانشگاه های با رتبه برتر .
  • زبان کسب و کار پیشرفته.
  • یادگیری آسان برای افراد مسلط به زبان انگلیسی.
  • هزینه مناسب آموزش.

کلاس گروهی زبان آلمانی در آموزشگاه ملل

از آنجایی که زبان آلمانی یکی از پرطرفدارترین زبانها در جهان و همچنین ایران است؛ آموزشگاه زبانهای خارجه ملل (تنها مرکز آموزش کلیه زبانها در ایران) اقدام به برگزاری کلاس گروهی زبان آلمانی در تهران و آموزش آنلاین (شهرستان) نموده است.

اگر تمایل دارید زبان آلمانی را به شکل حرفه ای آموزش ببینید و از هزینه و زمانی که به این زبان اختصاص می دهید نهایت استفاده را ببرید به شما توصیه می نماییم از طریق قسمت مشاوره با کارشناسان ملل تماس حاصل فرمایید:

اطلاعات تماس : 

 

 

شماره تماس مرکز شرق

 

 

شماره تماس مرکز غرب

 

 

ارتباط از طریق واتساپ

 

02133201700 

 

02146050052 

09208589875

 

 


آموزش زبان آلمانی به خردسالان

آموزش زبان آلمانی به کودکان

آموزش زبان آلمانی به نوجوانان

آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل