خدمات آموزشی

آموزش زبان کره ای

آموزش زبان کره ای

دوره های زبان کره ای 

کلیه دوره های آموزشی زبان کره ای، برای کلیه سطوح و سنین، به صورت خصوصی  برگزار می گردد و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آنها بر اساس توافق با زبان آموز صورت می پذیرد.

 

زبان کره ای با توجه به گستردگی و ارتباطات جهانی از فیلم و موسیقی گرفته تا اینترنت ، علاقمندان زیادی در ایران نیز پیدا کرده است. یادگیری زبانی مثل کره‌ای، رویه جالبی دارد و هر مرحله از آن می‌تواند بسیار رضایت‌بخش باشد. اما زمان طلاست و با اینکه همه ما دوست داریم زمان نامحدودی برای تقویت مهارتهای زبانی‌مان داشته باشیم.

زبان کره‌ای به نسبت دیگر زبان‌های آسیایی، مثل چینی و ژاپنی الفبای بسیار آسان‌تری دارد و زبان‌‌آموز، در مدت زمان کمی می‌تواند کلمات کره‌ای ‌را بخواند و بنویسد. زبان کره‌ای به دلیل شباهت‌هایی که به زبان چینی و ژاپنی دارد، باعث می‌شود تا فرد پس از یادگیری زبان کره‌ای، زبان چینی یا ژاپنی را در مدت زمان کمتری یاد بگیرد.

کلاس گروهی زبان کره ای
برخی از زبان شناسان معتقدند که این عضو عضوی از خانواده های آلتائیک است. گرامری کره ای بسیار شبیه ژاپنی است و حدود 70٪ از واژگان آن از زبان چینی است.

کونگلیش یا انگلیسی به سبک کره‌‌ای، استفاده از کلمات انگلیسی در یک قالب کره ای است. این کلمات از ترکیب کلمات انگلیسی و کره ای ساخته شده‌اند. برخی از آنها عبارتند از:

아이스크림 – [ah-i-seu-k’eu-rim]:  بستنی
키스 – [ki-seu]:  بوسه
라디오 –[ ladio]:  رادیو
컴퓨터 –[keom-pyu-teo]:  کامپیوتر
비디오 – [bi-di-o]:  ویدئو


چند کلمه هم هستند که صدایی مشابه انگلیسی دارند اما معنای متفاوتی دارند. با این حال، این شباهت می‌تواند به خاطر سپردن آنها را آسان‌تر کند:

아이- [ai]
صدایی شبیه eye می‌دهد اما به معنی بچه است.
눈- [nun]
صدایی شبیه noon‌ می‌دهد اما به معنا چشمها است.
많이 – [manh-i]
صدایی شبیه many می‌دهد اما به معنای مقدار زیادی است.
비 – [bi]
صدایی شبیه bee می‌دهد اما به معنای باران است.
الفبای هانگول (한글)

صامت (자음 / 子音)

مصوت ها (모음 / 母音)

مطالعه اختصاصی مستقل (۱ ساعت در روز). تقریبا ۳ سال زمان برای رسیدن به سطح متوسط کره ای لازم است.

۴-درگیری مستمر و فعالانه (۸ ساعت در روز). تقریبا ۳ ماه لازم است تا به سطح متوسط برسید.

به هر حال، در این برآورد بسیاری از عوامل در نظر گرفته نشده است و باز هم روش کاملا دقیقی برای تعیین مدت زمان لازم برای یادگیری زبان کره ای وجود ندارد.

آموزشگاه زبان ملل برای یادگیری زبان کره ای کلاس های خصوصی که شامل پکیج هایی با تعداد جلسات 28 و 42 و 84 می باشد به شما معرفی می کند.

مدت زمان هرجلسه 90 دقیقه می باشد.

لینک های مرتبط :

آموزش سریع و آسان زبان چینی
24 نکته شگفت انگیز در مورد زبان چینی

آموزش زبان ترکی آذربایجانی

آموزش زبان هندی

آموزش زبان دانمارکی

آموزش زبان یونانی

آموزش زبان ارمنی 

آموزش زبان لاتین

در خواست ویزای کار از کشور کانادا(معرفی وب سایتهای کاریابی کشور کانادا)

مهاجرت سریع و ارزان به کشور کانادا (7 مسیر مهاجرت به کانادا)

بهترین راه مهاجرت به آلمان(بررسی شیوه های مهاجرت به کشور آلمان)

 

 

زبان کره‌ای سیزدهمین زبان رایج در جهان است که تقریباً 77 میلیون گویشور بومی در کره شمالی، کره جنوبی، چین و برخی مناطق از ژاپن و روسیه دارد. به گفته مؤسسه خدمات خارجی ایالات متحده، یک فرد انگلیسی زبان مادری به حدود 2200 ساعت یا 88 هفته مطالعه نیاز دارد تا به زبان کره‌ای تسلط داشته باشد. ممکن است این مدت زمان زیاد به نظر برسد، اما راه‌هایی برای لذت بردن از یادگیری وجود دارد. بیایید ببینیم بهترین راه برای آموزش زبان کره‌ای به صورت آنلاین چیست!

1. کلمات کره‌ای را روزانه با Mondly یاد بگیرید.

تا چند سال پیش، یادگیری یک زبان جدید هرگز آسان نبود. مخصوصاً وقتی صحبت از زبان‌هایی مانند کره ای می‌شد، زبان‌هایی که یادگیری آنها توسط یک انگلیسی زبان آسان نیست. اما با ظهوراپلیکیشن‌های یادگیری زبان مانند Mondly، همه چیز تغییر کرده است. اکنون می‌توانید زبان کره‌ای را تنها در 5 یا 10 دقیقه در روز به صورت آنلاین یاد بگیرید و اطلاعات ارزشمندی را در یک هفته با Mondly در اختیار داشته باشید. می‌توانید با یک معلم کره‌ای عضویت LIFETIME Mondly Premium را با قیمت مقرون به صرفه ONE CLASS دریافت کنید.

اگر در کره جنوبی زندگی نمی‌کنید، تسلط بر زبان کره‌ای می‌تواند بسیار دشوار باشد. Mondly با دروس روزانه کوچک، موضوعات عملی و مکالمات معتبر کره‌ای ضبط شده توسط صداپیشگان بومی کمک می‌کند تا بتوانید با موقعیت‌های روزمره مقابله کنید، Mondly اصلی‌ترین و بهترین راه برای یادگیری آنلاین کره‌ای است.

برنامه را دانلود کنید، تمرین روزانه 5 تا 10 دقیقه در روز را شروع کنید. به زودی متوجه خواهید شد که طوری کره‌ای صحبت می‌کنید که هرگز باور نداشتید. Mondly وقت شما را با اطلاعات غیر ضروری که باعث پیشرفت در مکالمه شما نمی‌شود تلف نمی‌کند. درعوض، بر روی مسلط کردن شما به زبان کره‌ای با استفاده از روش استقرایی تمرکز می‌کند. پس منتظر چه چیزی هستید؟‌ همین الان Mondly را دریافت کنید و شروع به یادگیری لغات کره‌ای کنید که واقعاً می‌توانید در مکالمات روزانه خود به زبان کره‌ای استفاده کنید.

2. فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید.

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که زمانی را در یک کشور خارجی بگذرانید و سپس بشنوید که مردم در خانه به زبان کشوری که بازدید کرده اید صحبت کنند؟ به اندازه زیادی مغز شما آنقدر باهوش است که با صداهایی که می‌شنوید سازگارمی‌شود. این فرآیند به قدری سریع اتفاق می‌افتد که برخی از مواقع متوجه نمی‌شوید.

پس چرا از درخشش مغز خود به نفع خود استفاده نکنید؟ چرا رسانه‌ای ایجاد نمی‌کنید که بتوانید کره‌ای را به صورت روزانه یا حداقل هفتگی بشنوید؟ به عنوان مثال، می‌توانید فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید. با توجه به این واقعیت که کره جنوبی فیلم‌های شگفت انگیز کم ندارد، مطمئناً زمان خوبی خواهید داشت تا مغز خود را به زبان کره‌ای عادت دهید. در واقع، برخی از بهترین فیلم‌هایی که تا به حال ساخته شده اند، کره‌ای بوده اند. "Oldboy"، "Memories of Murder"، "New World" یا "Parasite" تنها تعدادی از آنها هستند.

3. هانگول، الفبای کره‌ای را یاد بگیرید.

با پیروی از منطق یادگیری نوشتن به زبان مادری ، یادگیری هانگول، الفبای کره‌ای در صورتی که می‌خواهید زبان کره‌ای یاد بگیرید، به شما کمک می‌کند.

در واقع، هر زمان که می‌خواهید زبانی را یاد بگیرید که از سیستم نوشتاری متفاوتی نسبت به زبان مادری شما استفاده می‌کند، ابتدا باید الفبای آن را بررسی کنید. به این ترتیب فرآیند یادگیری معنادارتر و آسان‌تر می‌شود.

4. یک فرهنگ لغت کره‌ای را کاوش کنید.

یادگیری زبان کره‌ای را باید یک پیروزی دانست. نکته اصلی این است که شما می‌توانید زبان کره‌ای را به صورت آنلاین، در خانه، بدون پرداخت هزاران دلار یاد بگیرید. Mondly و یک فرهنگ لغت کره‌ای مانند Naver همه چیزهایی هستند که برای یادگیری آنلاین کره‌ای بدون معلم نیاز دارید.

5. برای کلمات کره‌ای از فلش کارت استفاده کنید.

در زبان کره‌ای کلماتی هستند که به راحتی در ذهن نمی‌مانند. خوشبختانه، فلش کارت ها می‌توانند در این شرایط کمک زیادی کنند. این کلمات کره‌ای را شناسایی کنید، آنها را در برگه‌های کوچک بنویسید و آنها را کنار تخت، حمام، آشپزخانه یا هر جایی که در طول روز بیشترین زمان را سپری می‌کنید، بگذارید.

6. بهترین راه برای یادگیری زبان کره ای: کاوش در Hallyu

بر کسی پوشیده نیست که عاشق یک فرهنگ شدن، می‌تواند به شما این قدرت را بدهد که کوه‌ها را جابجا کنید و زبان آن را سریعتر از هر کس دیگری یاد بگیرید. هیچ چیز مثل اشتیاق شما را تحریک نمی‌کند. اگر می‌خواهید کره‌ای یاد بگیرید، به اشتیاق زیادی نیاز دارید.

خوشبختانه فرهنگ کره‌ای یکی از جذاب‌ترین فرهنگ‌های جهان است. به خصوص اگر قبلا آسیا را کاوش نکرده باشید، فرهنگ کره شما را کاملا مجذوب خود خواهد کرد. در واقع، فرهنگ کره‌ای چنان تأثیرگذار است که نام خود را به خود اختصاص داده است: هالیو ("موج کره ای"). هالیو در واقع یک اصطلاح چینی است که برای اشاره به رشد باورنکردنی فرهنگ کره‌ای استفاده می‌شود. این لغت شامل همه چیز از موسیقی، فیلم، درام، غذاهای کره‌ای گرفته تا بازی‌های آنلاین است.


 

 


 

دوره های آموزش زبان کره ای شامل پکیج هایی با تعداد جلسات 28 و 42 و 84 می باشد و مدت زمان هرجلسه 90 دقیقه می باشد.

اگر 2 و 3 و یا 4 نفر باشید درصد تخفیف برای هرنفر بیشتر و هزینه هرجلسه برای هر نفر کمتر می شود.

 


 

منابع آموزش زبان کره ای 

 

 

 

 

 

 


 

برای دانلود دیکشنری تصویری زبان کره ای کلیک نمایید.

دیکشنری زبان کره ای | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


 

فیلم آموزش حروف الفبای زبان کره ای

 

 

 


 

لینک های مرتبط

آموزش رایگان زبان کره ای

کلاس گروهی زبان کره ای

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل