خدمات آموزشی

آموزش زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته

زبان کره‌ای سیزدهمین زبان رایج در جهان است که تقریباً 77 میلیون گویشور بومی در کره شمالی، کره جنوبی، چین و برخی مناطق از ژاپن و روسیه دارد. به گفته مؤسسه خدمات خارجی ایالات متحده، یک فرد انگلیسی زبان مادری به حدود 2200 ساعت یا 88 هفته مطالعه نیاز دارد تا به زبان کره‌ای تسلط داشته باشد. ممکن است این مدت زمان زیاد به نظر برسد، اما راه‌هایی برای لذت بردن از یادگیری وجود دارد.

زبان کره ای با توجه به گستردگی و ارتباطات جهانی از فیلم و موسیقی گرفته تا اینترنت، علاقمندان زیادی در ایران نیز پیدا کرده است. یادگیری زبان کره‌ای، رویه جالبی دارد و هر مرحله از آن می‌تواند بسیار رضایت‌بخش باشد.

زبان کره‌ای به نسبت دیگر زبان‌های آسیایی، مثل زبان چینی و ژاپنی الفبای آسان‌تری دارد و زبان‌‌آموز، در مدت زمان کمی می‌تواند کلمات کره‌ای ‌را بخواند و بنویسد. زبان کره‌ای به دلیل شباهت‌هایی که به زبان چینی و ژاپنی دارد، باعث می‌شود تا فرد پس از یادگیری زبان کره‌ای، زبان چینی یا ژاپنی را در مدت زمان کمتری یاد بگیرد.

کلاس گروهی زبان کره ای

برخی از زبان شناسان معتقدند که این عضو عضوی از خانواده های آلتائیک است. گرامر زبان کره ای بسیار شبیه ژاپنی است و حدود 70٪ از واژگان آن از زبان چینی است. کونگلیش یا انگلیسی به سبک کره‌‌ای، استفاده از کلمات انگلیسی در یک قالب کره ای است. این کلمات از ترکیب کلمات انگلیسی و کره ای ساخته شده‌اند. برخی از آنها عبارتند از:

아이스크림 – [ah-i-seu-k’eu-rim]:  بستنی
키스 – [ki-seu]:  بوسه
라디오 –[ ladio]:  رادیو
컴퓨터 –[keom-pyu-teo]:  کامپیوتر
비디오 – [bi-di-o]:  ویدئو
چند کلمه هم هستند که صدایی مشابه انگلیسی دارند اما معنای متفاوتی دارند. با این حال، این شباهت می‌تواند به خاطر سپردن آنها را آسان‌تر کند:

아이- [ai]
صدایی شبیه eye می‌دهد اما به معنی بچه است.
눈- [nun]
صدایی شبیه noon‌ می‌دهد اما به معنا چشمها است.
많이 – [manh-i]
صدایی شبیه many می‌دهد اما به معنای مقدار زیادی است.
비 – [bi]
صدایی شبیه bee می‌دهد اما به معنای باران است.
الفبای هانگول (한글)

صامت (자음 / 子音)

مصوت ها (모음 / 母音)

مطالعه اختصاصی مستقل (۱ ساعت در روز). تقریبا ۳ سال زمان برای رسیدن به سطح متوسط کره ای لازم است.

۴-درگیری مستمر و فعالانه (۸ ساعت در روز). تقریبا ۳ ماه لازم است تا به سطح متوسط برسید.

به هر حال، در این برآورد بسیاری از عوامل در نظر گرفته نشده است و باز هم روش کاملا دقیقی برای تعیین مدت زمان لازم برای یادگیری زبان کره ای وجود ندارد.

آموزشگاه زبان ملل (بهترین سایت اموزش زبان کره ای) برای آموزش زبان کره ای رایگان  کلاس های خصوصی که شامل پکیج هایی با تعداد جلسات 28 و 42 و 84 می باشد به شما معرفی می کند. مدت زمان هرجلسه 90 دقیقه می باشد.

بهترین راه برای آموزش زبان کره‌ای

1. کلمات کره‌ای را روزانه با Mondly یاد بگیرید.

تا چند سال پیش، یادگیری یک زبان جدید هرگز آسان نبود. مخصوصاً وقتی صحبت از زبان‌هایی مانند کره ای می‌شد، زبان‌هایی که یادگیری آنها توسط یک انگلیسی زبان آسان نیست. اما با ظهوراپلیکیشن‌های یادگیری زبان مانند Mondly، همه چیز تغییر کرده است. اکنون می‌توانید زبان کره‌ای را تنها در 5 یا 10 دقیقه در روز به صورت آنلاین یاد بگیرید و اطلاعات ارزشمندی را در یک هفته با Mondly در اختیار داشته باشید. می‌توانید با یک معلم کره‌ای عضویت LIFETIME Mondly Premium را با قیمت مقرون به صرفه ONE CLASS دریافت کنید.

اگر در کره جنوبی زندگی نمی‌کنید، تسلط بر زبان کره‌ای می‌تواند بسیار دشوار باشد. Mondly با دروس روزانه کوچک، موضوعات عملی و مکالمات معتبر کره‌ای ضبط شده توسط صداپیشگان بومی کمک می‌کند تا بتوانید با موقعیت‌های روزمره مقابله کنید، Mondly اصلی‌ترین و بهترین راه برای یادگیری آنلاین کره‌ای است.

برنامه را دانلود کنید، تمرین روزانه 5 تا 10 دقیقه در روز را شروع کنید. به زودی متوجه خواهید شد که طوری کره‌ای صحبت می‌کنید که هرگز باور نداشتید. Mondly وقت شما را با اطلاعات غیر ضروری که باعث پیشرفت در مکالمه شما نمی‌شود تلف نمی‌کند. درعوض، بر روی مسلط کردن شما به زبان کره‌ای با استفاده از روش استقرایی تمرکز می‌کند. پس منتظر چه چیزی هستید؟‌ همین الان Mondly را دریافت کنید و شروع به یادگیری لغات کره‌ای کنید که واقعاً می‌توانید در مکالمات روزانه خود به زبان کره‌ای استفاده کنید.

2. فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید.

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که زمانی را در یک کشور خارجی بگذرانید و سپس بشنوید که مردم در خانه به زبان کشوری که بازدید کرده اید صحبت کنند؟ به اندازه زیادی مغز شما آنقدر باهوش است که با صداهایی که می‌شنوید سازگارمی‌شود. این فرآیند به قدری سریع اتفاق می‌افتد که برخی از مواقع متوجه نمی‌شوید.

پس چرا از درخشش مغز خود به نفع خود استفاده نکنید؟ چرا رسانه‌ای ایجاد نمی‌کنید که بتوانید کره‌ای را به صورت روزانه یا حداقل هفتگی بشنوید؟ به عنوان مثال، می‌توانید فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید. با توجه به این واقعیت که کره جنوبی فیلم‌های شگفت انگیز کم ندارد، مطمئناً زمان خوبی خواهید داشت تا مغز خود را به زبان کره‌ای عادت دهید. در واقع، برخی از بهترین فیلم‌هایی که تا به حال ساخته شده اند، کره‌ای بوده اند. "Oldboy"، "Memories of Murder"، "New World" یا "Parasite" تنها تعدادی از آنها هستند که در کنار آموزشگاه زبان کره ای می‌تواند کمک بسیاری در تسریع یادگیری کند.

3. هانگول، الفبای کره‌ای را یاد بگیرید.

با پیروی از منطق یادگیری نوشتن به زبان مادری، یادگیری هانگول، الفبای کره‌ای در صورتی که می‌خواهید زبان کره‌ای یاد بگیرید، به شما کمک می‌کند.

در واقع، هر زمان که می‌خواهید زبانی را یاد بگیرید که از سیستم نوشتاری متفاوتی نسبت به زبان مادری شما استفاده می‌کند، ابتدا باید الفبای آن را بررسی کنید. به این ترتیب فرآیند یادگیری معنادارتر و آسان‌تر می‌شود.

4. یک فرهنگ لغت کره‌ای را کاوش کنید.

یادگیری زبان کره‌ای را باید یک پیروزی دانست. نکته اصلی این است که شما می‌توانید زبان کره‌ای را به صورت آنلاین، در خانه، بدون پرداخت هزاران دلار یاد بگیرید. Mondly و یک فرهنگ لغت کره‌ای مانند Naver همه چیزهایی هستند که برای یادگیری آنلاین کره‌ای بدون معلم نیاز دارید.

5. برای کلمات کره‌ای از فلش کارت استفاده کنید.

در زبان کره‌ای کلماتی هستند که به راحتی در ذهن نمی‌مانند. خوشبختانه، فلش کارت ها می‌توانند در این شرایط کمک زیادی کنند. این کلمات کره‌ای را شناسایی کنید، آنها را در برگه‌های کوچک بنویسید و آنها را کنار تخت، حمام، آشپزخانه یا هر جایی که در طول روز بیشترین زمان را سپری می‌کنید، بگذارید.

6. بهترین راه برای یادگیری زبان کره ای: کاوش در Hallyu

بر کسی پوشیده نیست که عاشق یک فرهنگ شدن، می‌تواند به شما این قدرت را بدهد که کوه‌ها را جابجا کنید و زبان آن را سریعتر از هر کس دیگری یاد بگیرید. هیچ چیز مثل اشتیاق شما را تحریک نمی‌کند. اگر می‌خواهید کره‌ای یاد بگیرید، به اشتیاق زیادی نیاز دارید.

7. یادگیری الفبای کره ای به نام هانگول

همان گونه که قبلا توضیح داده شد الفبای زبان کره ای هانگول نامیده می شود و برای آموزش کره ای آنلاین یا رایگان و همچنین حضور در کلاس ها در گام اول باید این حروف را یاد بگیرید. یادگیری این الفبا کمک زیادی به درک این زبان می کند. این زبان از نظر سیستم نوشتاری تفاوت زیادی با زبان فارسی دارد پس در وهله اول باید الفبای آن را به صورت کامل فرا گرفت. در این صورت است که ادامه مسیر برای شما زبان آموزان عزیز معنادارتر، آسان تر و هموار تر خواهد شد. 

خوشبختانه فرهنگ کره‌ای یکی از جذاب‌ترین فرهنگ‌های جهان است. به خصوص اگر قبلا آسیا را کاوش نکرده باشید، فرهنگ کره شما را کاملا مجذوب خود خواهد کرد. در واقع، فرهنگ کره‌ای چنان تأثیرگذار است که نام خود را به خود اختصاص داده است: هالیو ("موج کره ای"). هالیو در واقع یک اصطلاح چینی است که برای اشاره به رشد باورنکردنی فرهنگ کره‌ای استفاده می‌شود. این لغت شامل همه چیز از موسیقی، فیلم، درام، غذاهای کره‌ای گرفته تا بازی‌های آنلاین است.

 

آموزش کره ای آنلاین

آموزش کره ای آنلاین نیز همانند سایر زبان ها می تواند در آموزشگاه زبان ملل محقق شود. گروه اساتید مجرب ما در این موسسه با به روز ترین و پیشرفته ترین متدها و تکنیک ها آموزش این زبان و زبان های دیگر را انجام داده و دریچه های موفقیت را برای زبان آموزان و علاقمندان به زبان های مختلف باز می کنند. 

آموزش کره ای آنلاین در آموزشگاه زبان ملل

پیشنهاد می کنیم با شرکت در دوره های آموزشی موسسه زبان ملل آموزش کره ای آنلاین را در برنامه خود قرار داده و با شیوه ای لذت بخش این کار را انجام دهید. این اطمینان را به شما عزیزان بدهیم که این زبان نسبت به چینی و ژاپنی الفبای آسان تری دارد. همچنین از آن‌ جایی که شباهت زیادی بین این زبان و زبان چینی با ژاپنی وجود دارد شما می توانید با یک تیر سه نشانه بزنید.

در واقع زمانی که به این زبان تسلط پیدا کردید در مدت زمان کوتاهی می توانید آن دو زبان را نیز یاد بگیرید. در موسسه ما که بهترین موسسه آموزشی برای زبان کره ای می باشد می توانید در کلاس های رایگان، خصوصی و آنلاین شرکت نمایید. این پکیج ها دارای ۲۸، ۴۲ و ۸۴ ساعت می باشد و در هر جلسه حدود نود دقیقه به یادگیری این زبان می پردازید. 

نحوه یادگیری کلمات برای آموزش کره ای آنلاین 

بهتر است برای آموزش کره ای آنلاین روزانه با Mondly کلمات را به زبان کره ای یاد بگیرید. این اپلیکیشن دنیای تازه ای را به روی زبان آموزان عزیز و علاقمندان باز می کند. شما می توانید با استفاده از این برنامه و تمرین روزانه اطلاعات ارزشمندی را یاد بگیرید. افرادی که در این کشور زندگی نمی کنند در مسیر یادگیری این زبان با چالش ها و دشواری های زیادی رو به رو خواهند شد.

در اپلیکیشن Mondly  برای هر روز درس های کوچکی طراحی شده است و موضوعات علمی و مکالمه های معتبر و کاربردی ضبط شده و زبان آموزان این فرصت را دارند که موقعیت های روزانه را درک نمایند و محیطی کاملا کره ای برای خود تشکیل دهند. سعی کنید این برنامه را دانلود و روزانه تمرین نمایید. با این کار بعد از مدتی متوجه می شوید که به زبان کره ای صحبت می کنید. 

لهجه های مختلف زبان کره ای

در این قسمت درباره لهجه های مختلف زبان کره ای توضیح خواهیم داد که هنگام آموزش کره ای آنلاین بیشتر آگاهی داشته باشید. تقریبا بیشتر از هفتاد سال است که کشور کره به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. اما در هر دو بخش از زبان کره ای یا Hangoga استفاده می کنند. در واقع این زبان رسمی کره می باشد. اما این نکته را نیز بگوییم که پس از این تقسیم بندی تفاوت هایی در لهجه این دو زبان به وجود آمده است.

همه می دانید که کشور کره شمالی با دنیای اطراف ارتباط بسیار محدودی دارد و به همین دلیل تغییرات زیادی در زبان آن ها به وجود نیامده است. البته این نکته را نیز نباید فراموش کرد که دولت این کشور استفاده از کلمات چینی و انگلیسی را محدود و در برخی مواقع ممنوع ساخته است. اما در کره شمالی تغیبراتی را در زبان می توان مشاهده نمود. اما با وجود لهجه های مختلف باز همه می توانند این زبان را درک کنند و متوجه شوند. پس شما کافی است که زبان کره ای را یاد بگیرید و به راحتی با همه مردم کره علیرغم اختلاف منطقه صحبت کرده و ارتباط برقرار کنید. پس از شما دعوت می کنیم در آموزشگاه زبان کره ای ملل شرکت نمایید. 

یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد؟

حال که با زبان کره ای بیشتر آشنا شده اید، حتما این سوال در ذهن شما به وجود آمده است که چه مدت طول می کشد تا این زبان را یاد بگیرید. عوامل مختلفی این فرایند را تحت تاثیر قرار می دهند. این که از قبل چه قدر با این زبان آشنایی داشته باشید اهمیت زیادی دارد. همچنین نوع تکنیک و متد آموزشی در آموزشگاه زبان کره ای انتخابی شما نیز بسیار مهم است‌.

مدرس شما باید از به روزترین تکنیک ها استفاده نماید و با روش های درست این مسیر را برای شما لذت بخش تر بسازد. علیرغم این عوامل، تمرین روزانه و مداوم تاثیر مستقیم بر یادگیری این زبان دارد. سعی کنید حداقل دو جلسه در هفته در کلاس های حضوری یا آنلاین شرکت نمایید. آموزش کره ای آنلاین می تواند بسیار راحت باشد و شما شاهد پیشرفت خود باشید. 
 


دانلود منابع رایگان آموزش زبان کره ای

منابع آموزش زبان کره ای منابع آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای
آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای
آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای

 


برای دانلود دیکشنری تصویری زبان کره ای کلیک نمایید.

دیکشنری زبان کره ای | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
5/5 (22 امتیاز)

نظرات

Elin (جمعه 03 آذر 1402 21:34:48)

با سلام خسته نباشین زبان کره ای از کی شروع میشه


خانم مشهدی (یکشنبه 05 آذر 1402 18:20:36)

سلام دوست عزیز برای اطلاع از جزئیات کلاس های آموزش زبان کره ای در ملل، میتونید با شماره 02137651 و یا اینستاگرام مجموعه در ارتباط باشید.

Elin (جمعه 03 آذر 1402 21:29:21)

با سلام کلاس های زبان کره ای از کی شروع؟

شراره آزرده (پنجشنبه 27 مهر 1402 20:05:34)

عرض ادب میخواستم بپرسم که شما مدرس زبان کره ای احتیاج دارید ؟ من سطح ۴ سجونگ هستم


خانم مشهدی (شنبه 29 مهر 1402 16:54:30)

سلام روز بخیر. لطفا با شماره 37651-021 تماس بگیرید.

Asma (پنجشنبه 13 مهر 1402 17:37:14)

سلام من میخوام کلاس کره ای ثبت نام کنم آنلاین


خانم مشهدی (پنجشنبه 20 مهر 1402 14:15:47)

سلام دوست عزیز
شما میتونید از طریق اینستاگرام آموزشگاه ملل یا شماره 02137651 با ما در تماس باشید و برای ثبت نام کلاس آنلاین کره ای اقدام کنید.

مهیا (دوشنبه 01 خرداد 1402 20:19:57)

سلام من به کره علاقه دارم
و دوست دارم که زبان کره ای یاد بگیرم و برم کره
اما خیلی سخته
خیلی رومخمه🤕


خانم مشهدی (یکشنبه 01 مرداد 1402 17:51:19)

سلام مهیا جان
قطعا شروع یادگیری زبان جدید سختی های خودش رو داره و زبان کره ای با حروف الفبای متفاوتش نیز همینطوره. قطعا علاقه و تمرین توی این مسیر از همه چیز مهم تر است. بهت توصیه میکنیم در ابتدای راه از کمک و تجربه دوستانی که این زبان رو بلد هستن استفاده کنی.

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران