خدمات آموزشی

آموزش زبان فرانسه آنلاین با بهترین کیفیت و قیمت

آموزش آنلاین زبان فرانسه

زبان فرانسه، یکی از زبان‌های جذاب و زیباست که به عنوان زبان رسمی در بسیاری از کشورها شناخته می‌شود. یادگیری این زبان، امروزه بسیار محبوب شده است و بسیاری از افراد در سراسر جهان به دنبال راهکارهایی می‌گردند که بتوانند به راحتی آموزش زبان فرانسه را آغاز کنند. با استفاده از آموزش مجازی زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ملل، این رویکرد منحصر به‌ فرد را تجربه کنید. بدون محدودیت‌های مکانی و زمانی، آموزش آنلاین زبان فرانسه به شما این امکان را می‌دهد تا بر اساس برنامه خود زبان فرانسه را یاد بگیرید.

ملل، بهترین آموزشگاه برای یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه به دلایل زیادی اهمیت دارد و آموزشگاه حرفه‌ای مانند ملل می تواند به شما کمک کند تا با آموزش فرانسه آنلاین به بهترین شکل ممکن این زبان را یاد بگیرید. اما در زیر می‌خواهیم به برخی از دلایل اهمیت زبان فرانسه اشاره ‌کنیم:

1. زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان‌های معتبر جهانی شناخته می‌شود و در بیش از ۲۹ کشور به عنوان زبان رسمی یا زبان دوم استفاده می‌شود. همچنین، فرانسه زبان رسمی بسیاری از سازمان‌ها و سازمان‌های بین ‌المللی مانند سازمان ملل متحد، یونسکو و کمیسیون اروپا می باشد.

2. زبان فرانسه در جهان دومین زبان پر استفاده پس از انگلیسی است. آشنایی با زبان فرانسه به شما امکان ارتباط با بیش از ۲۷۰ میلیون نفر که به زبان فرانسه صحبت می‌کنند را می‌دهد و این ارتباطات در حوزه‌های مختلف شغلی، فرهنگی و تجاری می‌تواند مفید باشد.

3. فرانسه به عنوان زبان فرهنگ و هنر نیز شناخته می‌شود؛ در حقیقت، فرانسه به عنوان مرجعی برای هنر، موسیقی، ادبیات، فلسفه و معماری به حساب می آید و آشنایی با زبان فرانسه به شما امکان می‌دهد این عرصه‌های هنری را بهتر بشناسید و درک کنید.

4. زبان فرانسه در راه‌های تحصیلی و مهاجرتی نیز اهمیت دارد. فرانسه یکی از مقصدهای تحصیلی محبوب است. آشنایی با زبان فرانسه می‌تواند در رشته‌های تحصیلی مختلف و همچنین برای تجربه مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان مفید باشد.

5. زبان فرانسه می‌تواند فرهنگ و نشاط بیشتری به زندگی شما ببخشد. از طریق آشنایی با فرهنگ و ادبیات فرانسه، شما می‌توانید از فیلم‌ها، موسیقی، کتاب‌ها و سایر شاخه‌های هنری فرانسوی لذت ببرید.

مزایا و ویژگی‌های آموزش زبان فرانسه آنلاین

آموزش آنلاین زبان فرانسه در آموزشگاه ملل با وجود انعطاف پذیری زمانی و منابع گسترده‌ همواره مورد توجه متقاضیان این زبان قرار گرفته است. از جمله مزایای یادگیری زبان فرانسوی آنلاین در ملل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آهنگ های فرانسوی برای تقویت زبان فرانسه بهترین سریال فرانسوی زبان
فیلم های فرانسوی برای یادگیری زبان انیمیشن فرانسوی فوق العاده برای یادگیری زبان

 

 • قابلیت دسترسی آسان‌

آموزش آنلاین زبان فرانسه به شما این امکان را می دهد که در هر لحظه و مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، به منابع و دروس آموزشی دسترسی پیدا کنید. برای افرادی که برنامه‌های پرمشغله دارند یا در شهرهایی زندگی می‌کنند که برای شرکت در دوره‌های حضوری محدودیت دارند، این امر بسیار مهم است.

 • انعطاف پذیری زمانی

با استفاده از آموزش آنلاین، می‌توانید به راحتی زمان و مدت زمان مطالعه خود را بر اساس برنامه شخصی خود تنظیم کنید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که با توجه به برنامه روزانه و تعاملات شخصی خود، در زمانی که برای شما مناسب است به یادگیری زبان فرانسه بپردازید. 

 • استفاده از منابع گسترده

با استفاده از خدمات آموزش آنلاین زبان فرانسوی، شما قادر به دسترسی به یک آرشیو گسترده از منابع آموزشی خواهید بود. این منابع شامل کتاب‌ها، ویدیوها، فایل‌های صوتی، تمرین‌ و آزمون‌ها است که به شما در تمامی مهارت‌های زبانی از جمله خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه کمک می‌کنند.

 • تعامل به صورت آنلاین

در روش آموزش آنلاین زبان فرانسه، با استفاده از پلتفرم بیگ بلو باتن امکان تعامل با اساتید و سایر زبان آموزان را دارید. این روش به شما این امکان را می‌دهد که در یک محیط مجازی با دیگران در ارتباط باشید، تمرین کنید، از تجربیات یکدیگر بهره ببرید و نسبت به اشتباهات خود بازخورد بگیرید. لذا، اگر به دنبال یادگیری زبان فرانسه هستید، آموزش آنلاین می‌تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد.

 • هزینه کم

دوره‌های آنلاین زبان فرانسه معمولاً از دوره‌های حضوری ارزان‌تر هستن. این به این دلیله که شما هزینه‌های رفت و آمد، اجاره محل برگزاری کلاس و ... رو پرداخت نمی‌کنید.

 • تنوع

انتخاب‌های زیادی برای دوره‌های آنلاین زبان فرانسه وجود داره، بنابراین می‌تونید دوره‌ای رو پیدا کنید که با نیازها و علایق شما مطابقت داشته باشه.


ویژگی های دوره آموزش آنلاین زبان فرانسوی
 

تفاوت‌های کلاس آنلاین فرانسه با کلاس حضوری

بدون شک آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین و حضوری تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند که عبارتند از:

✅ روش ارائه درس

در کلاس حضوری، استادان درس را به صورت مستقیم و روبرو با زبان آموزان ارائه می‌دهند، در حالی که در کلاس آنلاین، ارتباط بین استاد و دانشجویان از طریق فناوری‌های ارتباطی برقرار می‌شود. این شیوه آموزشی ممکن است فعالیت‌های گروهی کمتری داشته باشد. 

✅ انعطاف پذیری زمانی

در کلاس آنلاین، دانشجویان می‌توانند در هر زمانی که برایشان مناسب است به درس دسترسی داشته باشند. در حالی که در کلاس حضوری، درس‌ها در زمان خاصی برگزار می‌شوند و دانشجویان باید برای حضور در کلاس به زمان مشخصی متعهد شوند.

✅ استفاده از فناوری

در کلاس آنلاین، دانشجویان برای دسترسی به محتوای درس و ارتباط با استاد و دیگر دانشجویان از فناوری استفاده می‌کنند. این شامل استفاده از نرم افزارهای ویدیوکنفرانس، پلتفرم‌های آموزش آنلاین و ابزارهای مشابه است. در کلاس حضوری، استفاده از فناوری به‌صورت محدودتر است و بیشتر بر روی تعامل مستقیم بین افراد تمرکز دارد.

✅ قابلیت دسترسی

آموزش مجازی زبان فرانسوی به دانشجویانی که از سایر شهرها یا حتی کشورها دسترسی ندارند، امکان دسترسی به آموزش را می‌دهد. در کلاس حضوری، دانشجویان باید حضوری در مکانی مشخص حاضر شوند تا به درس دسترسی داشته باشند.


تفاوت کلاس های آموزشی آنلاین و حضوری فرانسه
 

هزینه کلاس‌های آنلاین فرانسوی ملل

به طور معمول هزینه دوره‌های حضوری در موسسات آموزشی بیشتر از دوره‌های آنلاین یا خصوصی است. همچنین، هزینه دوره‌های زبان در شهرهای بزرگ معمولاً بیشتر از شهرهای کوچکتر است. مورد دیگری که روی هزینه ها تاثیرگذار است، طول مدت دوره می باشد. علاوه بر این، هزینه دوره‌های زبان ممکن است به دلیل امکانات متفاوتی که ارائه می‌شود، تغییر کند. برخی موسسات آموزشی، به شما امکانات اضافی مثل کتاب‌ها، منابع آموزشی، فعالیت های فرهنگی و سرویس‌های پشتیبانی را ارائه می‌دهند که باعث افزایش هزینه می‌شود.

افزون بر این، دوره‌های مبتدی آموزش آنلاین فرانسه معمولاً هزینه کمتری دارند، در حالی که دوره‌های پیشرفته و تخصصی هزینه بیشتری را در پی دارند. به عنوان دانش آموز، مقایسه هزینه‌ها و مزایا و معایب هر دوره زبان را در نظر بگیرید و براساس نیازها و منابع خود تصمیم بگیرید. در آموزشگاه زبان ملل هزینه دوره های ترمیکِ آنلاینِ فرانسه از 1.275.000 برای 14 جلسه 90 دقیقه ای آغاز می شود. همچنین دوره های خصوصیِ آنلاین فرانسوی از 6.890.000 برای 14 جلسه 90 دقیقه می باشد. جهت کسب اطلاعات دقیق از برگزاری کلاس ها و هزینه ها می توانید با شماره 02137651 تماس حاصل نمایید.

همچنین آموزش مجازی و آنلاین زبان فرانسه در آموزشگاه ملل هم به صورت جزوه و هم با کتاب ادیتو انجام می شود.


کتاب آموزش زبان فرانسوی آنلاین
 

آموزش آنلاین زبان فرانسه رایگان با ملل

دوره‌های آموزش زبان فرانسه آنلاین با ملل، برای کسانی که فرصت حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند یا ترجیح می‌دهند در یک محیط مجازی، با اثربخشی بهتر، نتایج ایده آلی بگیرند، مناسب است. در سایت آموزشگاه زبان ملل موضوعات و مقالات متعددی در زمینه آموزش مجازی زبان فرانسه و منابع جامع جهت یادگیری این زبان وجود دارد که به صورت رایگان می توانید از آن ها بهره ببرید. علاوه بر این‌ها آزمون‌های زبان فرانسوی متعددی در آموزشگاه ملل برگزار می‌شود که می‌تواند به یادگیری هر چه بهتر زبان آموزان کمک کند.

 


برای یادگیری زبان فرانسه از کجا شروع کنیم؟
 

زمان ها در زبان فرانسه
 

ساختار جمله در زبان فرانسه
 

حروف ربط در زبان فرانسه
 

حروف اضافه در فرانسه
 

اصطلاحات روزمره زبان فرانسه
 

ضمایر پرسشی در زبان فرانسه
 

الفبای زبان فرانسوی
 

ضمایر در زبان فرانسه
 

گرامر زبان فرانسه
 

حروف تعریف در زبان فرانسه
 

افعال انعکاسی در زبان فرانسه
 

انواع صفت در فرانسه
 

صرف افعال در زبان فرانسه
 

جهت ها در زبان فرانسه
 

 

نحوه تعیین سطح در آموزش زبان فرانسه آنلاین

در آموزش زبان فرانسه آنلاین، تعیین سطح به این صورت انجام می‌شود که در ابتدا، شما درخواست تعیین سطح می دهید و سپس مسئول مربوطه با شما تماس می گیرد و سوالات لازم را می پرسد. این آزمون معمولاً شامل سوالات چند گزینه‌ای، تست‌های گرامر و درک مطلب، مکالمه یا نوشتاری است. از نتیجه این آزمون می‌توان به سطح شما در زبان فرانسه پی برد. پس از آزمون اولیه، مدرس شما نتیجه آزمون را بررسی کرده و سطح شما را تعیین می‌کند.

او می‌تواند بر اساس نمره آزمون یا از طریق مکالمه و تعامل با شما، سطح شما را تشخیص دهد. در طول دوره آموزش، مدرس می‌تواند با بررسی پیشرفت و عملکرد شما در جلسات آموزشی و تمرین‌ها، سطح شما را ارزیابی کند. این ارزیابی می‌تواند در نهایت منجر به تغییر سطح شما در دوره آموزشی شود.

یادگیری آنلاین زبان میتونه یه تجربه فوق‌العاده باشه و مزایای زیادی داره، از جمله انعطاف‌پذیری، هزینه کم و تنوع. با این حال، مهمه که برای رسیدن به بهترین نتیجه، یه سری نکات رو در نظر بگیرید.

در اینجا چند پیشنهاد برای کسی که می‌خواد آنلاین زبان یاد بگیره آورده شده است:

 1. اهداف و سطح خود را تعیین کنید: قبل از شروع جستجوی دوره‌های آنلاین، مهمه که به این فکر کنید که چرا می‌خواید زبان یاد بگیرید و به چه سطحی از تسلط می‌خواید برسید. این به شما کمک می‌کنه تا دوره‌ای رو پیدا کنید که با نیازها و علایق شما مطابقت داشته باشه.
 2. تحقیق کنید و نظرات رو بخونید: وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های زیادی دوره‌های آنلاین زبان ارائه می‌کنن، بنابراین مهمه که قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای تحقیق کنید و نظرات رو بخونید. به دنبال وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌هایی باشید که شهرت خوبی دارن و طیف گسترده‌ای از دوره‌ها رو در سطوح مختلف ارائه می‌کنن.
 3. دوره‌ای رو انتخاب کنید که از نظر سبک یادگیری شما مناسب باشه: بعضی از افراد با تماشای ویدیو بهتر یاد می‌گیرن، در حالی که برخی دیگر ترجیح می‌دن با معلم به صورت آنلاین چت کنن یا در کلاس‌های گروهی شرکت کنن. دوره‌ای رو انتخاب کنید که از نظر سبک یادگیری شما مناسب باشه و به شما کمک کنه تا به طور موثرتری یاد بگیرید.
 4. به طور منظم تمرین کنید: یادگیری زبان به تمرین مداوم نیاز داره. سعی کنید هر روز در یک زمان مشخص برای مطالعه زبان وقت بگذارید، حتی شده برای مدت زمان کوتاه.
 5. از منابع مختلف استفاده کنید: علاوه بر دوره‌های آنلاین، منابع زیادی برای کمک به شما در یادگیری زبان به صورت آنلاین در دسترس هستن، مانند برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها، پادکست‌ها و ... از این منابع برای تکمیل یادگیری خود استفاده کنید.
 6. با زبان‌آموزان دیگر ارتباط برقرار کنید: صحبت کردن با سایر زبان‌آموزان می‌تونه یه روش عالی برای تمرین مهارت‌های مکالمه و یادگیری در مورد فرهنگ زبان باشه. به صورت آنلاین یا حضوری با سایر زبان‌آموزان ارتباط برقرار کنید.
 7. صبور باشید: آموزش زبان فرانسه آنلاین زمان می‌بره و نیاز به تلاش و پشتکار داره. ناامید نشید و به تمرین ادامه بدید. با صبر و حوصله، می‌تونید به اهدافتون برسید.
پیوند کوتاه:
امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران