خدمات آموزشی

آموزش زبان سوئدی | آموزش سوئدی از پایه به صورت رایگان

آموزش زبان سوئدی | آموزش سوئدی از پایه به صورت رایگان

امروزه یادگیری برخی از زبان های زنده دنیا مثل زبان سوئدی از اهمیت زیادی برخوردار است. یادگیری زبان سوئدی باعث افزایش شانس شما در کسب موقعیت های تحصیلی و شغلی بهتر می شود. البته یادگیری این زبان مزیت های دیگری دارد که موجب ایجاد موفقیت های بیش تر در زندگی شما خواهد شد. اگر شما نیز به دنبال آموزش زبان سوئدی (Swedish) هستید، در ادامه همراه آموزشگاه زبان ملل باشید:

یادگیری زبان سوئدی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان یادگیری زبان سوئدی به شما بستگی دارد. در کنار تمام تلاش ‌هایی که برای یادگیری زبان سوئدی دارید، استفاده از تکنیک های مطالعه جهت یادگیری و همچنین کمک گرفتن از معلم، تاثیر زیادی در سرعت روند یادگیری شما خواهد داشت. زبان سوئدی از آسان ترین زبان های دنیا، جهت یادگیری است. بنابراین اگر قصد دارید که این زبان را یاد بگیرید، پیشنهاد می ‌شود هدف خود را از همین الان مشخص نمایید و برنامه مشخصی جهت یادگیری زبان سوئدی آماده کنید. عوامل تأثیرگذار در سرعت یادگیری زبان سوئدی عبارتند از:

 • شرکت در کلاس های معتبر آموزش زبان سوئدی 
 • تعیین سطح
 • پیدا کردن دوستان سوئدی زبان 
 • چند زبانه بودن 
 • تکرار زیاد جملات و کلمات 
 • بالا بردن انگیزه برای یادگیری زبان سوئدی 
 • افزایش مدت زمان مطالعه روزانه 
 • استفاده از منابع معتبر آموزش زبان سوئدی 
 • استفاده از روش های یادگیری نوین و سرگرم کننده
 • خجالت نکشیدن از اشتباهات خود

دوره های زبان سوئدی در آموزشگاه زبان ملل شامل پکیج هایی با تعداد جلسات 28 و 42 و 84 می باشد و مدت زمان هرجلسه 90 دقیقه می باشد.

برای آموزش زبان سوئدی در آموزشگاه زبان چه کتابی تدریس می‌شود؟

یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان سوئدی، مجموعه کتاب مول (Mål 1) است. این کتاب دو جلدی توسط نویسندگان سوئدی و به زبان سوئدی نوشته شده است. کتاب مول ویژگی برجسته ای دارد که آن را از دیگر کتاب های آموزش زبان سوئدی متمایز میکند. این ویژگی مکالماتی است که در هر درس قرار داده شده و هوشمندانه گرامر زبان سوئدی را به زبان آموزان یاد می‌دهد. همچنین با تمرینات مداوم جمله سازی کمک بسیاری به عمیق شدن آموزش‌ها به زبان آموزان می‌کند.

کتاب آموزش زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی از پایه

در یادگیری هر زبانی مثل زبان سوئدی با دستور زبان، زبان شناسی و ساختار آن زبان مواجه می شوید. آشنایی با این ساختار مزیت های خوب و کلیدی دارد. آشنایی با این موارد و فهم و درک آن ها از اصول پایه و اولیه زبان سوئدی است.

آموزش زبان سوئدی از صفر

درست است که در ابتدا بدون یادگیری این موارد می توانید تا یک سطحی بالا بروید، اما بدون یادگیری آن ها به یک زبان آموز حرفه ای تبدیل نخواهید شد. برای پیشرفت در آموزش زبان سوئدی لازم است قواعد و دستورات زبان را یاد بگیرید، تا برایتان مشکل ساز نشود.

 

اپلیکیشن آموزش زبان سوئدی

تعدادی از برنامه ها وجود دارند که شما توسط آن ها می توانید زبان سوئدی را یاد بگیرید. در ادامه مطلب به برخی از این اپلیکیشن ها اشاره شده است.

آموزش زبان سوئدی پیمزلر Pimsleur Swedish

مجموعه پیمزلر سوئدی در سی روز، از موثرترین و معتبرترین روش های آموزش زبان سوئدی در دنیا است. مردم در سراسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر جهت درک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می گیرند. هر شخصی می تواند زبان های خارجه را با استفاده از سیستم آموزشی درست، فرا گیرد.

شما با استفاده از متد آموزشی پیمزلر می توانید از سال ها تلاش و پژوهش در امر آموزش زبان سوئدی بهره ببرید. مطالب آموزشی پیمزلر سال ها مورد توجه و اطمینان نهاد های دولتی، شرکت ها، سیاستمداران و هر فردی که قصد داشته در کوتاه ترین زمان ممکن، زبان جدیدی را بیاموزد، قرار گرفته است. تمامی اصول آموزش زبان سوئدی در این مجموعه در نظر گرفته شده است.

آموزش زبان سوئدی به روش رزتا استون

رزتا استون یک نرم افزار قدرتمند و تعاملی جهت آموزش زبان سوئدی با استفاده از تصویر، ویدیو و صدا است. همچنین این اپلیکیشن، بهترین و ساده ترین راه حل جهت یادگیری زبان دوم و بخش ‌های مختلف آن نظیر نوشتن، خواندن، مکالمه، گرامر و تلفظ محسوب می شود.

شیوه آموزشی در رزتا استون بر اصل ساده یادگیری زبان، آسان، سرگرم کننده و موثر است. در اصل، چنین شیوه آموزشی از طریق ایجاد وابستگی عبارات و کلمات با تصویر از طریق مثال هایی که در زندگی روزمره و واقعی با آن رو به رو می شوید، مشابه یادگیری زبان مادری به صورت طبیعی و بدون ارائه ترجمه و شرح گرامر یا ترجمه و دستورات گیج کننده است.

این مجموعه آموزشی به گونه ‌ای طراحی شده است که زبان آموز به سادگی و به صورت ناخود آگاه، مفهوم و معنی کلمات و عبارات را درک می ‌کند و آموخته ‌های موجود ملکه ذهن او می شوند.

کتاب های آموزش زبان سوئدی

مطالعه کتاب های معتبر آموزش زبان سوئدی، به شما در درک بهتر مفاهیم و همچنین قواعد زبانی کمک زیادی می کند. بهترین کتاب های آموزشی زبان سوئدی عبارتند از:

1. کتاب سوئدی به زبان ساده A

این کتاب یک محصول آموزشی برای افراد فارسی زبان است تا بتوانند با مفاهیم و اصول مهم زبان سوئدی آشنا شوند و آموزش سوئدی را به فارسی با کیفیت بالایی تجربه کنند. تمرکز اصلی این کتاب بر گرامر، تلفظ و دایره لغات است. نویسنده سعی کرده است در این کتاب تصاویری از یک کلاس درس واقعی را ترسیم نماید.

با خواندن این کتاب نکات مرتبط با تلفظ، فعل ها، جمله سازی، صفت، ضمایر ملکی و تعداد بسیار زیادی لغات کاربردی را یاد می گیرید.

این کتاب شامل ۷ بخش است که بخش اول آن تلفظ، بخش دوم اعداد، فصل ها، روز های هفته، کشور ها، زبان ها و چگونگی گفتن ساعت و تاریخ، بخش سوم آن جمله سازی، بخش چهارم صرف فعل، بخش ششم اسم ها و بخش هفتم آن ضمایر ملکی است.

2. کتاب Teach Yourself Swedish

این کتاب یکی از بهترین کتاب های خود آموز زبان سوئدی از انتشارات Teach Yourself برای همه زبان آموزانی که تمایل به یادگیری زبان سوئدی را دارند، طراحی شده است. کتاب Teach Yourself Swedish شامل دو جلد آموزشی بوده که در جلد اول تمامی مباحث مهم از جمله نحوه قیمت کردن و خرید، نحوه احوالپرسی، نحوه درخواست کردن چیزی، رستوران رفتن و کار کردن در قالب ۱۸ درس، آموزش داده شده است. در هر درس لغات مربوطه به طور کامل بیان شده به طوری که زبان آموز می تواند با مطالعه هر بخش، واژگان و لغات پرکاربرد و مهم زبان سوئدی را در متن ها و جملات پیدا کند. 

جلد دوم این کتاب آموزشی زبان سوئدی بیشتر روی مکالمات روزمره و پرکاربرد سوئدی تمرکز دارد. توصیف معنای لغات مهم این زبان از طریق تصویر و عکس از دیگر مزایای این کتاب است که باعث می شود درک بهتری را در ذهن زبان آموزان ایجاد نماید. با انجام تمرین در پایان هر درس، شما می توانید جهت تصحیح آن ها و دریافت پاسخ صحیح به انتهای کتاب مراجعه نمایید و پاسخ های درست را مشاهده کنید.

آموزش زبان سوئدی

مزایای یادگیری زبان سوئدی

 • یادگیری زبان سوئدی باعث درک متقابل شما از مردم این کشور می شود. 
 • با یادگیری این زبان احتمال زیادی وجود دارد که قسمت زیادی از زبان دانمارکی، نروژی و حتی کمی از زبان ایسلندی را هم متوجه شوید.
 • یادگیری زبان سوئدی جهت آموختن زبان هلندی و آلمانی هم سودمند است.
 • موجب آشنایی با فرهنگ شگفت آور و غنی سوئد می شود.
 • دانستن این زبان به شما کمک می کند تا بتوانید با همه مردم سوئدی ارتباط برقرار کنید.
 • یادگیری این زبان مهارت های ذهنی شما را افزایش می دهد.

ویژگی های زبان سوئدی

 1. زبان سوئدی از زبان هایی است که ریشه آن هندو اروپایی است و در کشور دانمارک، آلمان، سوئد، استرالیا، فرانسه و بلژیک برای تعدادی از کشور های دیگر هم استفاده می شود. این زبان با زبان کشورهای اسکاندیناویی مثل ایسلند، دانمارک و جزایر فارو از یک ریشه است. هر چند که با تعدادی از زبان ها تفاوت های زیادی دارد. در اصل این زبان زیر شاخه زبان ژزمنی شمالی محسوب می شود.
 2. شباهت های زیادی میان زبان سوئدی و انگلیسی وجود دارد.
 3.  زبان سوئدی یکی از آسان ترین زبان های دنیا است.
 4. این زبان از رایج ترین زبان های اسکاندیناوی است و بیش از 10 میلیون نفر در فنلاند و سوئد به این زبان صحبت می کنند.

آموزش زبان سوئدی

آزمون بین المللی زبان سوئدی

بعد از گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با زبان سوئدی، اگر قصد مهاجرت به سوئد یا ادامه تحصیل در این کشور را دارید، باید در آزمون زبان سوئدی Swedex شرکت نمایید. این آزمون سطح دانش شما را نسبت به زبان سوئدی ارزیابی خواهد کرد. آزمون زبان سوئدی در سه سطح CERF اروپا یعنی B1,B2, A1 برگزار می شود. Swedex یک آزمون بین المللی معتبر و تایید شده از سوی دولت سوئد است.

الفبای زبان سوئدی

Letter Name Letter Name
A-a [ɑː] P-p [peː]
B-b [beː] Q-q [kʉː]
C-c [seː] R-r [ærː]
D-d [deː] S-s [ɛsː]
E-e [eː] T-t [teː]
F-f [ɛfː] U-u [ʉː]
G-g [ɡeː] V-v [veː]
H-h [hoː] W-w [ˈdɵ̂bːɛlˌveː]
I-i [iː] X-x [ɛks]
j-J [jiː] Y-y [yː]
K-k [koː] Z-z [ˈsɛ̂ːta]
L-l [ɛlː] Å-å [oː]
M-m [ɛmː] Ä-ä [ɛː]
N-n [ɛnː] Ö-ö [øː]
O-o [uː]    

 

آموزش زبان سوئدی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه ملل

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در ایران آموزشگاه ملل است. این آموزشگاه با داشتن سابقه ای درخشان و همچنین با استفاده از جدید ترین متدها و روش های به روز آموزشی، می ‌تواند به صورت تضمینی زبان سوئدی را به زبان آموزان خود آموزش دهد. یکی از بهترین ویژگی های این آموزشگاه بهره بردن از بهترین اساتید مجرب، پشتیبانی و تدریس زبان های زنده دنیا است، که این ویژگی آموزشگاه ملل را از آموزشگاه های دیگر متمایز کرده است. زبان آموزان می‌ توانند زبان سوئدی را از مبتدی تا پیشرفته در این آموزشگاه فرا گیرند.

کلام آخر

یکی از آسان ترین زبان های زنده دنیا، زبان سوئدی است. شما با یادگیری این زبان، متوجه قسمت های زیادی از زبان های نروژی، دانمارکی و ایسلندی خواهید شد. تعداد افراد سوئد زبان بیشتر از ۱۵ میلیون نفر می باشند. اگرچه زبان های زیادی در کشور سوئد مورد استفاده قرار می گیرند اما زبان رسمی این کشور سوئدی است. جهت اخذ مدرک زبان سوئدی باید در یکی از بهترین موسسات خوب کشور، آموزش های لازم را ببینید. آموزشگاه زبان ملل یکی از بهترین آموزشگاه های تدریس زبان سوئدی محسوب می گردد.


 

منابع آموزش زبان سوئدی

منابع آموزش زبان سوئدی آموزش زبان سوئدی

✔️✔️✔️

دانلود دیکشنری زبان سوئدی

 

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
5/5 (20 امتیاز)

نظرات

Froozan (یکشنبه 27 فروردین 1402 11:35:06)

معلومات میخواهم


خانم مشهدی (یکشنبه 01 مرداد 1402 17:37:46)

با سلام و احترام
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره 44752000 در تماس باشید.

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان ملل: تنها مرکز آموزش تمامی زبان ها در ایران